Europos čempionatas: Gediminas Bagdonas pavienio starto lenktynėse – 17-as

Herninge (Danija) vykstančio Europos dviračių plento čempionato vyrų pavienio starto lenktynėse (33-ys dalyviai) Lietuvos atstovas Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) užėmė 17-ą vietą. Tai – kol kas aukščiausia lietuvių vieta šiose pirmenybėse.

Dviratininko Gedimino Bagdono gerbėjų klubo nuotrauka.

Europos čempionu tapo belgas Victor Campenaerts. Jis 46 km nuvažiavo per 53 min. 12,86 sek. (vid. greitis – 51,9 km/h). Sidabro medalį iškovojo lenkas Maciej Bodnar (+2,54 sek.), o bronzos – airis Ryan Mullen (+4,22 sek.).

Septintą kartą į 20-uką šį sezoną patekęs G. Bagdonas nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 42,53 sek.

Jaunimo (iki 23-ejų metų) vaikinų pavienio starto lenktynėse (51-as dalyvis) Venantas Lašinis („Staki – Technorama“, +3.30,49) užėmė 35-ą, o Rojus Adomaitis („Klaipėda“, +5.05,86) – 47-ą vietas.

Dviratininkas Rojus Adomaitis. © Dario Belingheri/BettiniPhoto

Nugalėjo danas Kasper Asgreen. Jis 31,5 km distanciją įveikė per 37 min. 33,38 sek. Antrą vietą užėmė kitas danas Mikkel Bjerg (+1,77 sek.), o trečią – prancūzas Corentin Ermenault (+22,69 sek.).

Europos čempionate dalyvauja 18-a Lietuvos dviratininkų.