Jaunieji dviratininkai lenktyniavo Dzūkijoje
2020-07-15

Druskininkuose surengtas Lietuvos porinių lenktynių čempionatas. Druskininkų sporto centro ir Lietuvos dviračių sporto federacijos organizuotose varžybose dalyvavo beveik 50 jaunučių ir jaunių grupių atstovų.

Šilalės SM/„Kvėdarnos“ dviratininkai su treneriu Kęstučiu Česaičiu. Foto: DSK „Kvėdarna“

20 km porų lenktynes laikui tarp jaunių merginų laimėjo Auksė Strainytė (Šilalės SM/„Kvėdarna“) ir Rūta Rastauskaitė (Panevėžio Raimundo Sargūno SG). Sidabro medalius pelnė Monika Juškevičiūtė ir Rimantė Žiliūtė (abi – Šilalės SM/„Kvėdarna“), o bronzos – Elvyra Bugajevaitė (Vilniaus miesto SC/„Sietynas“) ir Aistė Janavičiūtė (Vilkaviškio SM/„Aira“).

20 km jaunių vaikinų lenktynėse nugalėjo Žygimantas Norutis ir Žygimantas Matuzevičius (abu – Vilniaus miesto SC/„Vitus“). Antrą vietą užėmė Olegas Ivanovas ir Gediminas Kubelskas (abu – Kauno „Gaja“), o trečią – Edgaras Veikšra (Kauno „Gaja“) ir Martynas Tomkus (Vilniaus miesto SC/„Vitus“).

15 km jaunučių merginų lenktynes laimėjo Skaistė Mikašauskaitė ir Austėja Žekaitė (abi – Šilalės SM/„Kvėdarna“). Sidabrą pelnė Kotryna Strakšytė (Utenos DSC) ir Gabrielė Čeponytė (Panevėžio Raimundo Sargūno SG), o bronzą – Eglė Dubauskaitė ir Karina Samokišina (abi – Panevėžio Raimundo Sargūno SG/„El-Eko Sport“).

20 km jaunučių vaikinų lenktynėse aukso medalius iškovojo Jomantas Venckus ir Edgaras Žekas (abu – Šilalės SM/„Kvėdarna“). Sidabras atiteko Justinui Venckui (Šilalės SM/„Kvėdarna“) ir Vakariui Burbai (Panevėžio Raimundo Sargūno SG), o bronza – Rokui Stundžiai ir Aironui Gerdauskui (abu – Utenos DSC).

Kitą dieną vyko grupinės lenktynės Varėnos rajono mero taurei laimėti. Varžybų dalyviai startavo ir finišavo Liškiavoje (Varėnos raj.). 50 km jaunių ir jaunučių merginų lenktynėse 1-3 vietas užėmė A. Strainytė, R. Rastauskaitė ir R. Žiliūtė. Tarp jaunučių merginų geriausiai pasirodė A. Žekaitė, S. Mikašauskaitė ir G. Čeponytė.

75 km jaunių ir jaunučių vaikinų lenktynėse 1-2 vietas iškovojo jaunučiai Jomantas Venckus ir E. Žekas. Jaunių įskaitoje 1-3 vietas užėmė O. Ivanovas, G. Kubelskas ir E. Veikšra. Tarp jaunučių trečias buvo R. Stundžia.