Kalendorius

LDSF 2021 METŲ VARŽYBŲ KALENDORIUS (atnaujintas vasario 24 d.)

Jul
25
Sat
SMScredit.lv BMX taurė II etapas
Jul 25 – Jul 26 all-day
Jul
28
Tue
Latvijos jaunučių daugiadienės
Jul 28 – Jul 30 all-day
Aug
1
Sat
Lietuvos plento Taurė
Aug 1 all-day
SMS Credit.lv BMX čempionatatas 3 etapas
Aug 1 – Aug 2 all-day
Aug
2
Sun
Lietuvos XCM čempionatas
Aug 2 all-day
Aug
7
Fri
Vaikų ir jaunučių čempionatas
Aug 7 – Aug 8 all-day
Aug
8
Sat
Baltijos jūros šalių taurė
Aug 8 – Aug 9 all-day
Lietuvos Downhill (leidimosi nuo kalno) čempionatas
Aug 8 all-day
Aug
9
Sun
Lietuvos kalnų dviračių maratonas IV
Aug 9 all-day
Aug
13
Thu
Baltic Chain Tour, 2.2
Aug 13 – Aug 16 all-day
Aug
15
Sat
BMX Latvijos ir Lietuvos čempionatas
Aug 15 – Aug 16 all-day
Tour de l’Avenir
Aug 15 – Aug 25 all-day
Aug
19
Wed
Lietuvos plento čempionatas
Aug 19 – Aug 22 all-day
Aug
21
Fri
Taprtautinės jaunių daugiadienės
Aug 21 – Aug 23 all-day
Aug
22
Sat
Brevetas 300 km
Aug 22 all-day
Lietuvos BMX čemp. ir jaunesnis III etapas, Taurės varžybos 17 m. ir vyresni
Aug 22 – Aug 23 all-day
Aug
23
Sun
IKI VELOMARATONAS
Aug 23 all-day
Pasaulio MTB XCE čempionatas
Aug 23 all-day
Aug
24
Mon
Europos plento čempionatas
Aug 24 – Aug 28 all-day
Aug
28
Fri
Jaunučių daugiadienių lenktynių čempionatas
Aug 28 – Aug 30 all-day
Aug
29
Sat
SMSCredit.lv BMX čempionatas 4 etapas
Aug 29 – Aug 31 all-day
Aug
30
Sun
Sparnai Gravel
Aug 30 all-day
Sep
4
Fri
GRAND Prix Rueblil
Sep 4 – Sep 6 all-day
Vaikų, janučių ir jaunių rudens pirmenybės
Sep 4 – Sep 5 all-day
Sep
5
Sat
Brevetas 200 km
Sep 5 all-day
Lietuvos BMX čempionatas 16 metų ir jaunesniems 4 etapas. Taurės varžybos 17 m
Sep 5 all-day
Pasaulio DHI čempionatas
Sep 5 – Sep 6 all-day
UEC Europos taurės 1 – 2 etapai
Sep 5 @ – Sep 6 @
Sep
6
Sun
Dangus Gravel
Sep 6 all-day
Panevėžio dviračių lenktynės, Miesto taurės etapas 2020
Sep 6 all-day
Sep
12
Sat
Marupes BMX klubo 10 metų jubiliejus
Sep 12 all-day
Vištytis Gravel
Sep 12 @ –
Sep
13
Sun
NCUP Watersley Ladies Challenge
Sep 13 – Sep 15 all-day
Lietuvos kalnų dviračių maratonas
Sep 13 @ –
Sep
19
Sat
Baltijos jūrų šalių taurė III etapas
Sep 19 – Sep 20 all-day
SMScredit.lv BMX čempionatas 5 etapas
Sep 19 – Sep 20 all-day
UEC Europos taurės 3 – 4 etapai
Sep 19 @ – Sep 20 @
Sep
20
Sun
Lietuvos plento taurė VI
Sep 20 all-day
Sep
25
Fri
Lietuvos MTB rudens pirmenybės
Sep 25 all-day
Sep
26
Sat
SC Dubysa pirmenybės ir testavimo varžybos pagal laiką
Sep 26 all-day
Oct
2
Fri
Europos BMX čempionatas
Oct 2 – Oct 4 all-day
Oct
3
Sat
CX CUP 2020
Oct 3 all-day
Oct
8
Thu
Jaunių ir jaunimo iki 23 m. Europos treko čempionatas @ Italija
Oct 8 – Oct 13 all-day
Oct
11
Sun
VELO CX VARŽYBOS @ Vilnius
Oct 11 all-day
Oct
15
Thu
Europos MTB XCE/XCO/XCR čempionatas @ Šveicarija
Oct 15 – Oct 18 all-day
Oct
25
Sun
Lietuvos CX čempionatas @ Panevėžys
Oct 25 all-day
Nov
7
Sat
Europos CX čempionatas @ Olandija
Nov 7 @ – Nov 8 @
Nov
11
Wed
Elito Europos treko čempionatas @ Bulgarija
Nov 11 @ – Nov 15 @
Nov
14
Sat
VELO CX VARŽYBOS
Nov 14 all-day
Nov
27
Fri
Tarptautinės treko varžybos “Panevėžio Taurė 2020” @ Panevėžys
Nov 27 @ – Nov 29 @