Kalendorius

2019 m. kalendorius<– (PERŽIŪRĖTI SPAUSTI ANT NUORODOS)->2020 m. KALENDORIUS (PROJEKTAS) (MTB ir plento varžybų organizatoriai kviečiami teikti paraiškas, jūsų varžybas įtraukti į LDSF 2020 m. kalendorių).

Jun
6
Sat
Course se la Paix Grand Prix Priessnitz spa
Jun 6 – Jun 9 all-day
SMScredit.lv BMX taurė II etapas
Jun 6 – Jun 7 all-day
Jun
10
Wed
Pasaulio studentų čempionatas
Jun 10 – Jun 14 all-day
Jun
12
Fri
“Panevėžio Taurė 2020”, CL1, CL2
Jun 12 – Jun 14 all-day
SMScredit.lv BMX taurė II etapas
Jun 12 – Jun 13 all-day
Jun
14
Sun
Europos MTB XCM čempionatas
Jun 14 all-day
Jun
18
Thu
Lietuvos plento čempionatas
Jun 18 – Jun 21 all-day
Jun
20
Sat
32. LVM Saarland Trofeo
Jun 20 – Jun 23 all-day
Europos BMX taurės 7-8 etapas
Jun 20 – Jun 21 all-day
Lietuvos Downhill (leidimosi nuo kalno) čempionatas
Jun 20 – Jun 21 all-day
SMScredit.lv BMX taurė II etapas
Jun 20 – Jun 21 all-day
Jun
26
Fri
Pasaulio MTB XCO čempionatas
Jun 26 – Jun 28 all-day
Jun
27
Sat
Lietuvos BMX čemp. ir jaunesnis III etapas, Taurės varžybos 17 m. ir vyresni
Jun 27 – Jun 28 all-day
Jul
3
Fri
37 ste Sint Martinusprijs Kontich
Jul 3 – Jul 6 all-day
Latvijos jaunimo olimpiada
Jul 3 – Jul 5 all-day
Jul
4
Sat
Lietuvos BMX čempionatas
Jul 4 all-day
Lietuvos jaunių ir jaunučių treko čempionatas
Jul 4 – Jul 5 all-day
Jul
10
Fri
Europos BMX čempionatas
Jul 10 – Jul 12 all-day
Jul
12
Sun
Lietuvos MTB XCO čempionatas
Jul 12 all-day
Jul
14
Tue
Europos treko čempionatas
Jul 14 – Jul 19 all-day
Jul
24
Fri
Oberösterreich Juniorenrundfahrt
Jul 24 – Jul 26 all-day
Olimpinės žaidynės
Jul 24 – Aug 9 all-day
Jul
25
Sat
SMScredit.lv BMX taurė II etapas
Jul 25 – Jul 26 all-day
Jul
29
Wed
European Junior Cycling Tour Assen
Jul 29 – Aug 2 all-day
Jul
30
Thu
Latvijos jaunučių daugiadienės
Jul 30 – Aug 2 all-day
Aug
1
Sat
Šiaurės čempionatas
Aug 1 all-day
Aug
2
Sun
Baltijos šalių taurė 1-2 etapas
Aug 2 all-day
Lietuvos XCM čempionatas
Aug 2 all-day
Aug
7
Fri
Vaikų ir jaunučių čempionatas
Aug 7 – Aug 8 all-day
Aug
15
Sat
Tour de l’Avenir
Aug 15 – Aug 25 all-day
Aug
20
Thu
Baltic Chain Tour, 2.2
Aug 20 – Aug 23 all-day
Jaunių daugiadienės ir Lietuvos jaunių čempionatas
Aug 20 – Aug 23 all-day
Aug
22
Sat
Brevetas 300 km
Aug 22 all-day
Lietuvos BMX čemp. ir jaunesnis IV etapas, Taurės varžybos 17 m. ir vyresni
Aug 22 – Aug 23 all-day
Aug
28
Fri
Jaunučių daugiadienių lenktynių čempionatas
Aug 28 – Aug 30 all-day
SMScredit.lv BMX taurė 7 etapas
Aug 28 – Aug 30 all-day
Sep
4
Fri
GRAND Prix Rueblil
Sep 4 – Sep 6 all-day
Sep
5
Sat
Pasaulio DHI čempionatas
Sep 5 – Sep 6 all-day
Oct
3
Sat
CX taurė 2020
Oct 3 all-day