Kalendorius

2019 m. kalendorius<– (PERŽIŪRĖTI SPAUSTI ANT NUORODOS)->2020 m. KALENDORIUS (PROJEKTAS) (MTB ir plento varžybų organizatoriai kviečiami teikti paraiškas, jūsų varžybas įtraukti į LDSF 2020 m. kalendorių).

Feb
26
Wed
Pasaulio treko čempionatas
Feb 26 – Mar 1 all-day
Mar
22
Sun
NCUP – Trofeo Da Moreno – Piccolo Trofeo Alfreo Binda
Mar 22 all-day
Mar
28
Sat
Europos BMX taurės 1-2 etapas
Mar 28 – Mar 29 all-day
Gent-Wevelgem/Grote Prijs A. Noyelle-Ieper
Mar 28 – Mar 29 all-day
Apr
2
Thu
Pasaulio BMX taurės 7-8 etapas
Apr 2 – Apr 3 all-day
Apr
3
Fri
45 International Cottbus junioren
Apr 3 – Apr 4 all-day
Apr
5
Sun
Ahnatal 3 NC CL1
Apr 5 all-day
Apr
12
Sun
NCUP Healthy Ageing Tour Junior Women
Apr 12 – Apr 14 all-day
Apr
18
Sat
Pasaulio BMX taurės 5-6 etapas
Apr 18 – Apr 19 all-day
Apr
25
Sat
Europos BMX taurės 5-6 etapas
Apr 25 – Apr 26 all-day
Apr
26
Sun
NCUP EPZ Omloop van Borsele
Apr 26 – Apr 28 all-day
Apr
30
Thu
La Coupe du President de la Ville de Grudziądz
Apr 30 – May 3 all-day
May
2
Sat
SMScredit.lv BMX taurė I etapas
May 2 – May 3 all-day
May
7
Thu
Course de la Paix Juniors
May 7 – May 10 all-day
May
8
Fri
2020 Le Tour du Gevausan Occitanie
May 8 – May 10 all-day
May
9
Sat
Europos BMX taurės 7-8 etapas
May 9 – May 10 all-day
Lietuvos BMX čemp. Ir jaunesnis I etapas
May 9 all-day
May
10
Sun
Pakruojo BMX pirmenybės
May 10 all-day
May
14
Thu
Europos MTB XCO-XCE-XCR čempionatas
May 14 – May 17 all-day
May
16
Sat
Pasaulio BMX taurės 9-10 etapas
May 16 – May 17 all-day
SMScredit.lv BMX taurė II etapas
May 16 – May 17 all-day
May
22
Fri
39e SPIE Internationale Juniorendriedaagse
May 22 – May 24 all-day
Porinių l. čempionatas ir grup. lenktynės
May 22 – May 23 all-day
May
25
Mon
Trophee Centre Morbihan
May 25 – May 26 all-day
May
26
Tue
Pasaulio BMX čempionatas
May 26 – May 31 all-day
May
29
Fri
Grand Prix of Mascow
May 29 – May 30 all-day
May
30
Sat
Lietuvos BMX čemp. ir jaunesnis I etapas
May 30 – May 31 all-day
Tour du Pays de Vaud
May 30 – Jun 2 all-day
Jun
1
Mon
Orlen Nations Grand Prix
Jun 1 – Jun 2 all-day
Jun
6
Sat
Course se la Paix Grand Prix Priessnitz spa
Jun 6 – Jun 9 all-day
SMScredit.lv BMX taurė II etapas
Jun 6 – Jun 7 all-day
Jun
10
Wed
Pasaulio studentų čempionatas
Jun 10 – Jun 14 all-day
Jun
12
Fri
“Panevėžio Taurė 2020”, CL1, CL2
Jun 12 – Jun 14 all-day
SMScredit.lv BMX taurė II etapas
Jun 12 – Jun 13 all-day
Jun
14
Sun
Europos MTB XCM čempionatas
Jun 14 all-day
Jun
18
Thu
Lietuvos plento čempionatas
Jun 18 – Jun 21 all-day
Jun
20
Sat
32. LVM Saarland Trofeo
Jun 20 – Jun 23 all-day
Europos BMX taurės 7-8 etapas
Jun 20 – Jun 21 all-day
Lietuvos Downhill (leidimosi nuo kalno) čempionatas
Jun 20 – Jun 21 all-day
SMScredit.lv BMX taurė II etapas
Jun 20 – Jun 21 all-day
Jun
26
Fri
Pasaulio MTB XCO čempionatas
Jun 26 – Jun 28 all-day
Jun
27
Sat
Lietuvos BMX čemp. ir jaunesnis III etapas, Taurės varžybos 17 m. ir vyresni
Jun 27 – Jun 28 all-day
Jul
3
Fri
37 ste Sint Martinusprijs Kontich
Jul 3 – Jul 6 all-day
Latvijos jaunimo olimpiada
Jul 3 – Jul 5 all-day
Jul
4
Sat
Lietuvos BMX čempionatas
Jul 4 all-day
Lietuvos jaunių ir jaunučių treko čempionatas
Jul 4 – Jul 5 all-day
Jul
10
Fri
Europos BMX čempionatas
Jul 10 – Jul 12 all-day
Jul
12
Sun
Lietuvos MTB XCO čempionatas
Jul 12 all-day
Jul
14
Tue
Europos treko čempionatas
Jul 14 – Jul 19 all-day
Jul
24
Fri
Oberösterreich Juniorenrundfahrt
Jul 24 – Jul 26 all-day