Kalendorius

2020 METŲ KALENDORIUS – (PERŽIŪRĖTI SPAUSTI ANT NUORODOS)->(MTB ir plento varžybų organizatoriai kviečiami teikti paraiškas, jūsų varžybas įtraukti į LDSF 2020 m. kalendorių).

May
11
Sat
Tarptautinės Panevėžio miesto varžybos
May 11 – May 12 all-day

TARPTAUTINĖS PANEVĖŽIO MIESTO PIRMENYBĖS

 

2019 m. gegužės 11-12 d. d.

 

NUOSTATAI

  1. TIKSLAS IR UŽDAVINIAI

 

Kelti dviratininkų sportinį meistriškumą, išsiaiškinti stipriausius sportininkus. Populiarinti dviračių treko sportą visoje Lietuvoje. Plėtoti draugiškus santykius ir dalintis patirtimi tarp dviračių sporto klubų, sporto gimnazijų, sporto mokyklų bei centrų, taip pat bendradarbiauti su kaimyninių šalių dviratininkais. Gerinti dviračių sporto tarpusavio toleranciją, ugdyti fizinio tobulėjimo poreikį ir sveiką gyvenseną.

  1. VARŽYBŲ ORGANIZATORIAI

 

Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija

 

  1. VIETA IR LAIKAS

 

Varžybos vyks 2019 m. gegužės 11-12 d. d. Cido arenoje.

Adresas: Parko g. 12, Panevėžys LT- 37310.

Atvykimas 2019 m. gegužės 11 d.  iki 12:00 val. Cido arena, Panevėžys.

Oficiali treniruotė nuo 10:00-13:00 val. Cido arena, Panevėžys.

Susirinkimas 2019 m. gegužės 11 d.  12:30 val. Cido arena, Panevėžys.

Varžybų pradžia  2019 m. gegužės 11 d. 13:00 val. Cido arena, Panevėžys.

 

  1. VARŽYBŲ DALYVIAI

 

Kviečiami dalyvauti Lietuvos , Latvijos, Suomijos, Lenkijos, Baltarusijos, Estijos, Ukrainos ir kitų šalių dviračių sporto mokyklų, sporto centrų, sporto klubų  sportininkai.

Amžiaus grupės:

Jaunės, jauniai 2001-2002 metų gimimo sportininkai (nesusirinkus amžiaus grupei jaunėms leidžiama startuoti su jaunučiais).

Jaunutės ir jaunučiai 2003 -2004 metų gimimo sportininkai.

Mergytės ir berniukai 2005- 2007 metų gimimo sportininkai.

  1. RUNGTYS

 

Sprintas (jaunės ir jauniai, jaunutės ir jaunučiai, mergaitės ir berniukai).

Komandinis sprintas (jaunės ir jauniai, jaunutės ir jaunučiai, mergaitės ir berniukai).

Omniumas (skračas, tempo rungtis, eliminavimas, grupinės lenktynės dėl taškų) (jaunės ir jauniai, jaunutės ir jaunučiai, mergaitės ir berniukai).

 

  1. PRIĖMIMO SĄLYGOS

 

Lietuvos sporto klubų, sporto gimnazijų, sporto centrų, sporto mokyklų kelionės, maitinimo ir apgyvendinimo išlaidas padengia siunčianti organizacija.

Registracijos paraiškas siųsti iki 2019 m. gegužės 10 d. 12:00 val.

Elektroniniu  paštu: eglezablockyte@hotmail.com (paraiška yra patvirtinta gavus atsakymą).

Paraiškoje nurodyti komandinio sprinto komandų sudėtis.

Vardinės paraiškos su gydytojo viza pateikiamos sekretoriatui atvykus į varžybas.(Neturintiems gydytojo vizos, startuoti draudžiama).

  1. APDOVANOJIMAI

 

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanojami diplomais, medaliais ir taurėmis.

  1. INFORMACIJA

 

Eglė Zablockytė, mobilus telefonas +370605983270, el. paštas eglezablockyte@hotmail.com

 

  1. PRELIMINARI PROGRAMA

 

2019 m. gegužės 11 d.

13:00 val. VARŽYBŲ PRADŽIA

Komandinis sprintas:

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Apdovanojami komandinio sprinto nugalėtojai.

Sprintas kvalifikacija:

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Sprintas aštuntfinalis

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Sprintas ketvirtfinalis

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Sprintas pusfinalis

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Sprintas finalai

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Apdovanojami sprinto nugalėtojai.

Eliminavimas:

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunutės
  4. Jaunučiai
  5. Mergytės
  6. Berniukai

Apdovanojami eliminavimo nugalėtojai.

2019 m. gegužės 12 d.

10:30 val. VARŽYBŲ PRADŽIA

Omniumas I skračas:

  1. Jaunės (20ratų)
  2. Jauniai (25 ratų)
  3. Jaunutės (15ratų)
  4. Jaunučiai (20ratų)
  5. Mergytės (10ratų)
  6. Berniukai (15ratų)

Omniumas II tempo rungtis:

  1. Jaunės (20ratų)
  2. Jauniai (25 ratų)
  3. Jaunutės (15ratų)
  4. Jaunučiai (20ratų)
  5. Mergytės (10ratų)
  6. Berniukai (15ratų)

Pertrauka

VARŽYBŲ PRADŽIA 14:30 val.

Omniumas III eliminavimas:

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunutės
  4. Jaunučiai
  5. Mergytės
  6. Berniukai

Pertrauka 10min.

Omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų:

  1. Jaunės (40 ratų, 4 tarpiniai finišai)
  2. Jauniai (50 ratų, 5 tarpiniai finišai)
  3. Jaunutės (30 ratų, 3 tarpiniai finišai)
  4. Jaunučiai (40 ratų, 4 tarpiniai finišai)
  5. Mergytės (20 ratų, 4 tarpiniai finišai)
  6. Berniukai (30 ratų, 3 tarpiniai finišai)

Apdovanojami Omniumo rungties nugalėtojai

Dalyviai startuojantys omniumą (grupines rungtis) gali nevažiuoti visų rungčių, jiems bus skiriama 0 taškų. Bendroji omniumo įskaita skaičiuojama pagal UCI reglamentą.

 

  1. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

Sportininkų vadovai atsako už dokumentų pateikimą, už dalyvių saugumą kelionės ir pirmenybių metu, už tinkamą mokinių elgesį pirmenybių ir laisvalaikio metu. Organizatoriai pasilieka galimybę keisti pirmenybių programą.

May
18
Sat
Etappe Vier Bahnen Tourne
May 18 all-day
May
21
Tue
Finale 4 Bahnen Tourne
May 21 all-day
May
24
Fri
Grand Prix of Tula
May 24 – May 26 all-day
May
30
Thu
Grand Prix of Mascow
May 30 – Jun 1 all-day
Jun
1
Sat
Lietuvos jaunių ir jaunučių treko čempionatas @ Panevėžys
Jun 1 – Jun 2 all-day
Preliminari programa:
2019 m. birželio 1 d., šeštadienis
Atvykimas:  9:30-10:30, Panevėžys, Parko gatvė 12, Cido Arena
Startas 12:00 val.
Rungtys: sprintas, skračas, komandinis sprintas, grupinės lenktynės dėl
taškų, 2 km.individualios persekiojimo lenktynės.
12:00 Jaunutės: 2km individualios persekiojimo lenktynės
12:40 Jaunučiai: 2km individualios persekiojimo lenktynės
13:10 Jaunės: 2km individualios persekiojimo lenktynės
13:35 Jauniai: 2km individualios persekiojimo lenktynės
13:55 Jaunutės: grupinės lenktynės dėl taškų (40ratų)
14:15 Jaunučiai: grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
14:40 Jaunės: grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
15:05 Jauniai: grupinės lenktynės dėl taškų (60ratų)
APDOVANOJIMAI (individualios persekiojimo lenktynės ir grupinės lenktynės dėl taškų)
16:00-17:00 Pertrauka
17:00 Jaunutės: spritno kvalifikacija 200m. iš eigos
17:50 Jaunučiai: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos
18:25 Jaunės: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos
18:55 Jauniai: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos
19:15 Jaunutės: skračas (20ratų)
19:25 Jaunučiai: skračas (30ratų)
19:40 Jaunės: skračas (30ratų)
19:55 Jauniai skračas (40ratų)
20:15 Jaunutės dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:20 Jaunučiai dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:25 Jaunės dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
20:30 Jauniai dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
20:35 Jaunutės dėl 3-4vt. II užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:40 Jaunučiai dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:45 Jaunės dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
20:50 Jauniai dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
APDOVANOJIMAI (skračas ir sprintas)
2019 m. birželio 2 d., sekmadienis
Startas 10:30
Rungtys: hitas, komandinės persekiojimo lenktynės, keirinas, omniumas.
10:30 Jaunutės: Hitas 500m.
10:45 Jaunučiai Hitas 500m.
11: 00 Jaunės Hitas 500m.
11:15 Jauniai Hitas 1km
11:30 Jaunutės komandinis persekiojimas 4km
11: 45 Jaunučiai komandinis persekiojimas 4km
11:55 Jaunės komandinis persekiojimas 4km
12:05 Jauniai komandinis persekiojimas 4km
12: 10 Jaunutės omniumas I skračas (20ratų)
12:25 Jaunučiai omniumas I skračas (30ratų)
12:40 Jaunės omniumas I skračas (30ratų)
12:55 Jauniai omniumas I skračas (40ratų)
APDOVANOJIMAI (hitas ir komandinis persekiojimas)
13:10 – 14.00 Pertrauka
14:00 Jaunutės omniumas II tempo rungtis (20ratų)
14:15 Jaunučiai omniumas II tempo rungtis (30ratų)
14:30 Jaunės omniumas II tempo rungtis (30ratų)
14:45 Jauniai omniumas II tempo rungtis (40ratų)
15:00 Jaunutės komandinis sprintas
15:15 Jaunučiai komandinis sprintas
15:30 Jaunės komandinis sprintas
15:45 Jauniai komandinis sprintas
16:00 Jaunutės omniumas III eliminavimas
16:15 Jaunučiai omniumas III eliminavimas
16:25 Jaunės omniumas III eliminavimas
16:35 Jauniai omniumas III eliminavimas
16:50 Jaunutės omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (40ratų)
17:10 Jaunučiai omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
17:30 Jaunės omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
17:50 Jauniai omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
APDOVANOJIMAI (komandinis sprintas ir omniumas)
!!! Programa gali būti patikslinta gavus visų dalyvių sąrašą. !!!
Jun
14
Fri
Grand Prix Astana
Jun 14 all-day
Jun
21
Fri
Europos žaidynės
Jun 21 – Jun 30 all-day
Jul
9
Tue
Europos jaunių ir U23 treko čempionatas
Jul 9 – Jul 14 all-day
Aug
14
Wed
UCI Pasaulio jaunių treko čempionatas
Aug 14 – Aug 18 all-day
Aug
23
Fri
Japan Track Cup
Aug 23 all-day
Aug
30
Fri
Tarptautinės treko varžybos – Panevėžys 2019 ir Lietuvos suagusiųjų treko čempionatas
Aug 30 – Sep 1 all-day
Oct
16
Wed
Europos treko čempiontas
Oct 16 – Oct 20 all-day
Oct
31
Thu
Pasaulio treko taurė
Oct 31 – Nov 3 all-day
Nov
7
Thu
Pasaulio treko taurė
Nov 7 – Nov 10 all-day
Nov
29
Fri
Pasaulio treko taurė
Nov 29 – Dec 1 all-day
Dec
6
Fri
Pasaulio treko taurė
Dec 6 – Dec 8 all-day
Dec
13
Fri
Pasaulio treko taurė
Dec 13 – Dec 15 all-day
Jan
24
Fri
Pasaulio treko taurė
Jan 24 – Jan 26 all-day
Feb
8
Sat
Baltijos šalių ir Lietuvos elito treko čempionatas kartu su Atviromis Panevėžio m vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo pirmenybėmis
Feb 8 – Feb 9 all-day
Feb
26
Wed
Pasaulio treko čempionatas
Feb 26 – Mar 1 all-day
May
29
Fri
Grand Prix of Mascow
May 29 – May 30 all-day
Oct
8
Thu
Jaunių ir jaunimo iki 23 m. Europos treko čempionatas @ Italija
Oct 8 – Oct 13 all-day
Nov
11
Wed
Elito Europos treko čempionatas @ Bulgarija
Nov 11 @ – Nov 15 @
Nov
27
Fri
Tarptautinės treko varžybos “Panevėžio Taurė 2020” @ Panevėžys
Nov 27 @ – Nov 29 @