Kalendorius

2020 METŲ KALENDORIUS – (PERŽIŪRĖTI SPAUSTI ANT NUORODOS)->(MTB ir plento varžybų organizatoriai kviečiami teikti paraiškas, jūsų varžybas įtraukti į LDSF 2020 m. kalendorių).

Apr
30
Tue
Carpatian Tour
Apr 30 – May 5 all-day
May
1
Wed
Five rings of Moskow
May 1 – May 5 all-day
Grudziadz
May 1 – May 4 all-day
Kluzbork
May 1 – May 3 all-day
Prostejowa
May 1 – May 4 all-day
May
2
Thu
Ahnatal National Cup
May 2 all-day
May
4
Sat
Europos MTB, DHI čempionatas
May 4 – May 5 all-day
Kriteriumo varžybos
May 4 – May 5 all-day

ATVIRŲ UTENOS DVIRAČIŲ SPORTO MERGAIČIŲ,

VAIKŲ IR JAUNUČIŲ KRITERIUMO PIRMENYBIŲ

NUOSTATAI

 

 

  1. TIKSLAS IR UŽDAVINIAI

Dviračių sporto varžybos rengiamos siekiant populiarinti dviračių sportą, skatinti sportininkus siekti aukštų rezultatų.

 

  1. VARŽYBŲ ORGANIZATORIAI – Utenos daugiafunkcis sporto centras.

 

  1. PRIĖMIMO SĄLYGOS, PARAIŠKOS, ATVYKIMO LAIKAS

3.1. Dalyvių ir trenerių komandiravimo išlaidas apmoka komandiruojanti organizacija.

3.2. Atvykimo laikas  2019 05 04 iki 14.00 val. adresu:  Utena, K. Donelaičio g. 38, Utenos daugiafunkcis sporto centras, tel. 8 686 85765.

Paraiškos – el. paštu: direktorius@sportas.utena.lm.lt

 

  1. VARŽYBŲ VYKDYMO SĄLYGOS , DALYVIAI

4.1. Varžybos vykdomos pagal patvirtintas dviračių sporto taisykles bei LDSF nustatytas pavaras.

4.2. Komandos sudėtis neribojama.

4.3. Dalyviai: mergaitės, vaikai, jaunutės, jaunučiai.

4.4. Varžybose kviečiami dalyvauti visų Lietuvos miestų, rajonų bei Latvijos dviratininkai(ės).

 

  1. VARŽYBŲ PROGRAMA

I turas

Gegužės 4 d. 16.00 val. žiedinės lenktynės mergaitėms -10 ratų x 1,4 km (5TF);

16.35 val. žiedinės lenktynės vaikams – 12 ratų x 1,4 km (6TF);

17.15 val. žiedinės lenktynės jaunutėms – 14 ratų x 1,4 km (7TF);

18.00 val. žiedinės lenktynės jaunučiams – 20 ratų x 1,4 km (10TF);

 

II turas

Gegužės 5 d. 10.00 val. žiedinės lenktynės mergaitėms -10 ratų x 1,4km (5TF);

10.35 val. žiedinės lenktynės vaikams – 12 ratų x 1,4 km (6TF);

11.15 val. žiedinės lenktynės jaunutėms – 14 ratų x 1,4 km (7TF);

12.00 val. žiedinės lenktynės jaunučiams – 20 ratų x 1,4 km (10TF);

 

  1. APDOVANOJIMAS

Nugalėtojai ir prizininkai  visose amžiaus grupėse surinkę daugiausia taškų per dviejų turų varžybas, apdovanojami medaliais, taurėmis bei diplomais.

Lietuvos mokyklų žaidynės
May 4 all-day
UEC Europos taurė, 5-6 etapai
May 4 – May 5 all-day
May
5
Sun
XCO UCI Internationale Italia pineto Teramo Italie Abruzzo
May 5 all-day
May
9
Thu
Kibviolo Estonia UCI stage race
May 9 – May 12 all-day
May
11
Sat
Minsk Cup
May 11 all-day
SMScredit.lv BMX čempionatas,1 etapas
May 11 – May 12 all-day
Tarptautinės Panevėžio miesto varžybos
May 11 – May 12 all-day

TARPTAUTINĖS PANEVĖŽIO MIESTO PIRMENYBĖS

 

2019 m. gegužės 11-12 d. d.

 

NUOSTATAI

  1. TIKSLAS IR UŽDAVINIAI

 

Kelti dviratininkų sportinį meistriškumą, išsiaiškinti stipriausius sportininkus. Populiarinti dviračių treko sportą visoje Lietuvoje. Plėtoti draugiškus santykius ir dalintis patirtimi tarp dviračių sporto klubų, sporto gimnazijų, sporto mokyklų bei centrų, taip pat bendradarbiauti su kaimyninių šalių dviratininkais. Gerinti dviračių sporto tarpusavio toleranciją, ugdyti fizinio tobulėjimo poreikį ir sveiką gyvenseną.

  1. VARŽYBŲ ORGANIZATORIAI

 

Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija

 

  1. VIETA IR LAIKAS

 

Varžybos vyks 2019 m. gegužės 11-12 d. d. Cido arenoje.

Adresas: Parko g. 12, Panevėžys LT- 37310.

Atvykimas 2019 m. gegužės 11 d.  iki 12:00 val. Cido arena, Panevėžys.

Oficiali treniruotė nuo 10:00-13:00 val. Cido arena, Panevėžys.

Susirinkimas 2019 m. gegužės 11 d.  12:30 val. Cido arena, Panevėžys.

Varžybų pradžia  2019 m. gegužės 11 d. 13:00 val. Cido arena, Panevėžys.

 

  1. VARŽYBŲ DALYVIAI

 

Kviečiami dalyvauti Lietuvos , Latvijos, Suomijos, Lenkijos, Baltarusijos, Estijos, Ukrainos ir kitų šalių dviračių sporto mokyklų, sporto centrų, sporto klubų  sportininkai.

Amžiaus grupės:

Jaunės, jauniai 2001-2002 metų gimimo sportininkai (nesusirinkus amžiaus grupei jaunėms leidžiama startuoti su jaunučiais).

Jaunutės ir jaunučiai 2003 -2004 metų gimimo sportininkai.

Mergytės ir berniukai 2005- 2007 metų gimimo sportininkai.

  1. RUNGTYS

 

Sprintas (jaunės ir jauniai, jaunutės ir jaunučiai, mergaitės ir berniukai).

Komandinis sprintas (jaunės ir jauniai, jaunutės ir jaunučiai, mergaitės ir berniukai).

Omniumas (skračas, tempo rungtis, eliminavimas, grupinės lenktynės dėl taškų) (jaunės ir jauniai, jaunutės ir jaunučiai, mergaitės ir berniukai).

 

  1. PRIĖMIMO SĄLYGOS

 

Lietuvos sporto klubų, sporto gimnazijų, sporto centrų, sporto mokyklų kelionės, maitinimo ir apgyvendinimo išlaidas padengia siunčianti organizacija.

Registracijos paraiškas siųsti iki 2019 m. gegužės 10 d. 12:00 val.

Elektroniniu  paštu: eglezablockyte@hotmail.com (paraiška yra patvirtinta gavus atsakymą).

Paraiškoje nurodyti komandinio sprinto komandų sudėtis.

Vardinės paraiškos su gydytojo viza pateikiamos sekretoriatui atvykus į varžybas.(Neturintiems gydytojo vizos, startuoti draudžiama).

  1. APDOVANOJIMAI

 

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanojami diplomais, medaliais ir taurėmis.

  1. INFORMACIJA

 

Eglė Zablockytė, mobilus telefonas +370605983270, el. paštas eglezablockyte@hotmail.com

 

  1. PRELIMINARI PROGRAMA

 

2019 m. gegužės 11 d.

13:00 val. VARŽYBŲ PRADŽIA

Komandinis sprintas:

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Apdovanojami komandinio sprinto nugalėtojai.

Sprintas kvalifikacija:

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Sprintas aštuntfinalis

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Sprintas ketvirtfinalis

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Sprintas pusfinalis

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Sprintas finalai

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Apdovanojami sprinto nugalėtojai.

Eliminavimas:

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunutės
  4. Jaunučiai
  5. Mergytės
  6. Berniukai

Apdovanojami eliminavimo nugalėtojai.

2019 m. gegužės 12 d.

10:30 val. VARŽYBŲ PRADŽIA

Omniumas I skračas:

  1. Jaunės (20ratų)
  2. Jauniai (25 ratų)
  3. Jaunutės (15ratų)
  4. Jaunučiai (20ratų)
  5. Mergytės (10ratų)
  6. Berniukai (15ratų)

Omniumas II tempo rungtis:

  1. Jaunės (20ratų)
  2. Jauniai (25 ratų)
  3. Jaunutės (15ratų)
  4. Jaunučiai (20ratų)
  5. Mergytės (10ratų)
  6. Berniukai (15ratų)

Pertrauka

VARŽYBŲ PRADŽIA 14:30 val.

Omniumas III eliminavimas:

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunutės
  4. Jaunučiai
  5. Mergytės
  6. Berniukai

Pertrauka 10min.

Omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų:

  1. Jaunės (40 ratų, 4 tarpiniai finišai)
  2. Jauniai (50 ratų, 5 tarpiniai finišai)
  3. Jaunutės (30 ratų, 3 tarpiniai finišai)
  4. Jaunučiai (40 ratų, 4 tarpiniai finišai)
  5. Mergytės (20 ratų, 4 tarpiniai finišai)
  6. Berniukai (30 ratų, 3 tarpiniai finišai)

Apdovanojami Omniumo rungties nugalėtojai

Dalyviai startuojantys omniumą (grupines rungtis) gali nevažiuoti visų rungčių, jiems bus skiriama 0 taškų. Bendroji omniumo įskaita skaičiuojama pagal UCI reglamentą.

 

  1. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

Sportininkų vadovai atsako už dokumentų pateikimą, už dalyvių saugumą kelionės ir pirmenybių metu, už tinkamą mokinių elgesį pirmenybių ir laisvalaikio metu. Organizatoriai pasilieka galimybę keisti pirmenybių programą.

UCI BMX Supercross pasaulio taurė, 3-4 etapai
May 11 – May 12 all-day
May
12
Sun
Grand Prix Minsk
May 12 all-day

Varžybose dalyvaus Lietuvos vyrų elito rinktinė bei Klaipėda Cycling team.

LT plento taurė, Kauno taurė
May 12 all-day
May
17
Fri
Kozeglowy
May 17 – May 19 all-day
Mercedes-Benz UCI World Cup, I etapas
May 17 – May 19 all-day
Szlekami Juri
May 17 – May 19 all-day
May
18
Sat
Etappe Vier Bahnen Tourne
May 18 all-day
May
21
Tue
Finale 4 Bahnen Tourne
May 21 all-day
May
22
Wed
Baltik Kakonosze Tour
May 22 – May 26 all-day
May
23
Thu
Kiev Olimpic Ring Women Race 2019
May 23 – May 27 all-day
Taprtautinės Yang Yang varžybos, C1
May 23 all-day
Tour of Estonia
May 23 – May 25 all-day
May
24
Fri
Grand Prix of Tula
May 24 – May 26 all-day
Lietuvos porinių ir žiedinių lenktynių čempionatas
May 24 – May 25 all-day
Mercedes-Benz UCI World Cup, II etapas
May 24 – May 26 all-day
May
25
Sat
SMScredit.lv BMX čempionatas, 2 etapas
May 25 – May 26 all-day
UEC Europos Taurė, 7-8 etapai
May 25 – May 26 all-day
May
30
Thu
Grand Prix of Mascow
May 30 – Jun 1 all-day
May
31
Fri
Sporto centro “Dubysa” pirmenybės
May 31 all-day
TV Darlovas
May 31 – Jun 2 all-day
Jun
1
Sat
Lietuvos BMX čempionatas, 16 metų ir jaunesniems 2 etapas, Taurės varžybos 17 m. ir vyresniems
Jun 1 all-day
Lietuvos jaunių ir jaunučių treko čempionatas @ Panevėžys
Jun 1 – Jun 2 all-day
Preliminari programa:
2019 m. birželio 1 d., šeštadienis
Atvykimas:  9:30-10:30, Panevėžys, Parko gatvė 12, Cido Arena
Startas 12:00 val.
Rungtys: sprintas, skračas, komandinis sprintas, grupinės lenktynės dėl
taškų, 2 km.individualios persekiojimo lenktynės.
12:00 Jaunutės: 2km individualios persekiojimo lenktynės
12:40 Jaunučiai: 2km individualios persekiojimo lenktynės
13:10 Jaunės: 2km individualios persekiojimo lenktynės
13:35 Jauniai: 2km individualios persekiojimo lenktynės
13:55 Jaunutės: grupinės lenktynės dėl taškų (40ratų)
14:15 Jaunučiai: grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
14:40 Jaunės: grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
15:05 Jauniai: grupinės lenktynės dėl taškų (60ratų)
APDOVANOJIMAI (individualios persekiojimo lenktynės ir grupinės lenktynės dėl taškų)
16:00-17:00 Pertrauka
17:00 Jaunutės: spritno kvalifikacija 200m. iš eigos
17:50 Jaunučiai: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos
18:25 Jaunės: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos
18:55 Jauniai: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos
19:15 Jaunutės: skračas (20ratų)
19:25 Jaunučiai: skračas (30ratų)
19:40 Jaunės: skračas (30ratų)
19:55 Jauniai skračas (40ratų)
20:15 Jaunutės dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:20 Jaunučiai dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:25 Jaunės dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
20:30 Jauniai dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
20:35 Jaunutės dėl 3-4vt. II užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:40 Jaunučiai dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:45 Jaunės dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
20:50 Jauniai dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
APDOVANOJIMAI (skračas ir sprintas)
2019 m. birželio 2 d., sekmadienis
Startas 10:30
Rungtys: hitas, komandinės persekiojimo lenktynės, keirinas, omniumas.
10:30 Jaunutės: Hitas 500m.
10:45 Jaunučiai Hitas 500m.
11: 00 Jaunės Hitas 500m.
11:15 Jauniai Hitas 1km
11:30 Jaunutės komandinis persekiojimas 4km
11: 45 Jaunučiai komandinis persekiojimas 4km
11:55 Jaunės komandinis persekiojimas 4km
12:05 Jauniai komandinis persekiojimas 4km
12: 10 Jaunutės omniumas I skračas (20ratų)
12:25 Jaunučiai omniumas I skračas (30ratų)
12:40 Jaunės omniumas I skračas (30ratų)
12:55 Jauniai omniumas I skračas (40ratų)
APDOVANOJIMAI (hitas ir komandinis persekiojimas)
13:10 – 14.00 Pertrauka
14:00 Jaunutės omniumas II tempo rungtis (20ratų)
14:15 Jaunučiai omniumas II tempo rungtis (30ratų)
14:30 Jaunės omniumas II tempo rungtis (30ratų)
14:45 Jauniai omniumas II tempo rungtis (40ratų)
15:00 Jaunutės komandinis sprintas
15:15 Jaunučiai komandinis sprintas
15:30 Jaunės komandinis sprintas
15:45 Jauniai komandinis sprintas
16:00 Jaunutės omniumas III eliminavimas
16:15 Jaunučiai omniumas III eliminavimas
16:25 Jaunės omniumas III eliminavimas
16:35 Jauniai omniumas III eliminavimas
16:50 Jaunutės omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (40ratų)
17:10 Jaunučiai omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
17:30 Jaunės omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
17:50 Jauniai omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
APDOVANOJIMAI (komandinis sprintas ir omniumas)
!!! Programa gali būti patikslinta gavus visų dalyvių sąrašą. !!!
Olimpinė diena
Jun 1 all-day
Orlen Nations Grand Prix
Jun 1 – Jun 2 all-day
TV Darlovas
Jun 1 – Jun 2 all-day
Jun
2
Sun
Kocevje Dolga Vas XCO UCI
Jun 2 all-day
Lietuvos plento taurė
Jun 2 all-day
Jun
7
Fri
Skuodo A. Lenkio atminimo varžybos
Jun 7 – Jun 8 all-day
Jun
8
Sat
Slovak Cup Kosice Juchodna
Jun 8 – Jun 9 all-day
UCI BMX Supercross Pasaulio taurė, 5-6 etapai
Jun 8 – Jun 9 all-day
Jun
14
Fri
Grand Prix Astana
Jun 14 all-day
Lietuvos plento jaunių čempionatas ir tarptautinės R. Navardausko taurės varžybos
Jun 14 – Jun 15 all-day
Jun
15
Sat
Lietuvos nuo kalno leidimosi (Downhill) čempionatas
Jun 15 – Jun 16 all-day
SMScredit.lv BMX čempionatas, 4 etapas
Jun 15 – Jun 16 all-day
SMScredit.lv BMX čempionatas, 4 etapas
Jun 15 – Jun 16 all-day