Skip to content Skip to footer

Naujienos

Varžybose Lenkijoje – Šarūno Pacevičiaus pergalė

Lenkijoje surengtose kalnų dviračių maratono varžybose „Solid MTB Maraton“ Šarūnas Pacevičius iškovojo pirmą vietą. Lietuvos rinktinės narys 43,5 km ilgio trasą įveikė per 1 val. 52 min. 9 sek. (vid. greitis – 23,27 km/h). Šarūnas finišo sprinte aplenkė lenką Bartlomiejų Oleszczuką. Justinas Biekša (Lietuvos

Pasaulio treko reitinguose – aukštos lietuvių pozicijos

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtuose pasaulio dviračių treko rungčių reitinguose Lietuvos atstovai patenka į keturius pirmuosius šešetus, o kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes praktiškai jau užsitikrinusi Olivija Baleišytė nuo sausio 16-osios tebėra moterų skrečo rungties reitingo lydere. Po antrojo UCI Tautų taurės varžybų

Treko Tautų taurės etape Honkonge – puikūs lietuvių pasirodymai

Honkonge surengto 2024 m. Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Tautų taurės varžybų antrojo etapo paskutinę dieną – sekmadienį – Lietuvos atstovai Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendel iškovojo penktas vietas ir dar labiau pagerino savo pozicijas kovoje dėl olimpinių kelialapių atitinkamai omniume (daugiakovėje) ir

Vasilijus Lendel Tautų taurėje Honkonge – 26-as, o Miglė Lendel – 33-ia

Honkonge vykstančio 2024 m. Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Tautų taurės varžybų antrojo etapo vyrų keirino rungtyje (45 dalyviai) Vasilijus Lendel pasidalijo 26-ą vietą. Lietuvos dviratininkas pirmojo etapo penktajame važiavime buvo paskutinis, šeštas. Važiavimą laimėjo ir kelialpį į ketvirtfinalį iškovojo olandas Jeffrey Hoogland.

Olivija Baleišytė – Tautų taurės eliminavimo lyderė!

Penktadienį, kovo 15-ąją, Honkonge prasidėjusio 2024 m. Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Tautų taurės varžybų II etapo eliminavimo rungtyje (20 dalyvių) Olivija Baleišytė iškovojo 4-ą vietą. Lietuvos dviratininkė Tautų ar pasaulio taurės varžybose per žingsnį nuo medalio liko antrą kartą karjeroje. Nugalėjo 2020

Gintautui Umarui – valstybės apdovanojimas už nuopelnus Lietuvai

Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga LR Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį įteikė valstybės apdovanojimus už nuopelnus Lietuvai ir už jos vardo garsinimą pasaulyje. Tarp apdovanotojų – ir dukart olimpinis dviračių treko čempionas Gintautas Umaras.  Prezidentas G. Nausėda už aukštus sporto pasiekimus, už