ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAAABACADAEAFAGAHAIAJAKALAM
1
LIETUVOS DVIRAČIŲ SPORTO FEDERACIJOS 2021 M. KALENDORIUS
2
PastabaDataKategorijaPavadinimasVietaVyrai elitasMoterys elitasVyrai iki 23 m.Moterys iki 23 m.JauniaiJaunėsJaunučiaiJaunutėsBerniukaiMergaitėsVeteranaiOrganizatoriai
3
SAUSIS
4
Sausio 30-31 d.KrosasPasaulio kroso (CX) čempionatasOstendė (Belgija)xxUCI
5
VASARIS
6
7
KOVAS
8
(Priklausomai nuo COVID-19 situacijos)Kovo 20 d.MTBAplink Rėkyvos ežerąŠiaulių raj.xxxxxxxxxS-Sportas
9
Kovo 21 d.PlentasPiccolo Trofeo Alfredo Binda - UCI 1.NcupItalijaxUCI
10
Preliminariai (preliminariai planuojama, vertinama bendra situacija)Kovo 28 d.PlentasKėdainių raj. pirmenybės (ALL)KėdainiaixxxxxxxxxDSK Veloratai
11
BALANDIS
12
Balandžio 3-5 d.BMXEuropos taurė, I-II etapaiHesdenas-Zolderis (Belgija)UEC
13
Balandžio 4 d.MTB Vilniaus m. MTB XCO pirmenybėsVilniusxxxxxxDSK Sietynas
14
Balandžio 4 d.PlentasTour des Flandres Juniors - UCI 1.1Belgijax
15
Balandžio 9-10 d.PlentasUtenos sezono atidarymo varžybosUtenaxxxxxxUtenos DSC
16
Balandžio 9-11 d.Plentas45. Internationale Cottbuser Junioren - UCI 2.1Vokietijax
17
Balandžio 10 d.MTB Vilniaus m. MTB XCO čempionatasVilniusxxxxxxDSK Sietynas
18
Balandžio 10 d.PlentasDzeržoniuvasLenkijaxxxx
19
Balandžio 11 d.PlentasSobotkaLenkijaxxxx
20
Balandžio 16-18 d. TrekasBelgian Open - UCI CL1Gentas (Belgija)xx
21
Balandžio 17-18 d.Plentas Latvijos pavasario čempionatas Duobelė (Latvija)xxxxxxx
22
Balandžio 18 d.MTBŽemaitijos taurė, I etapasTelšiaixxxxxxxxxxxS-Sportas
23
Balandžio 22-25 d.TrekasUCI Nations Cup, I etapasNiuportas (Jungtinė Karalystė)UCI
24
Preliminariai (preliminariai planuojama, vertinama bendra situacija)Balandžio 23-24 d.PlentasLietuvos pavasario pirmenybės Kauno raj.xxxxxxDSK Litubel
25
Balandžio 23-25 d.PlentasEPZ Omloop van Borsele - UCI 2.NcupNyderlandaix
26
Balandžio 29-Gegužės 2 d.PlentasGracia Orlova - UCI 2.2Čekijax
27
Balandžio 30-Gegužės 3 d.PlentasGrudziondzo mero taurė - UCI 2.1Lenkijax
28
GEGUŽĖ
29
Preliminariai (preliminariai planuojama, vertinama bendra situacija)Balandžio 30-Gegužės 1 d.PlentasAplink Rubikių ežerąRubikiai (Anykščių raj.)xxxx
30
Gegužės 1-2 d.BMXEuropos taurė, III-IV etapaiVerona (Italija)UEC
31
Gegužės 1-2 d.BMXLatvijos čempionatas, I turasValmiera (Latvija)
32
Gegužės 5-6 d.TrekasGP Czech Cycling Federation - UCI CL2Prostejovas (Čekija)
33
Gegužės 9 d.PlentasKauno dviračių lenktynėsKaunasxxxxxxxxxxxDviratai
34
Gegužės 6-9 d.PlentasCourse de la Paix Juniors - UCI 2.NcupČekijax
35
Gegužės 9-10 d.BMXLietuvos BMX čempionatas (iki 17 metų), I etapas; Lietuvos taurė (nuo 17 metų), I etapasŠiauliaixxxxxxxxxx
36
Gegužės 13-16 d.TrekasUCI Nations Cup, II etapasHonkongasUCI
37
Gegužės 15 d. PlentasAtvirosios Klaipėdos Viesulo SC pavasario pirmenybės (ALL)Klaipėdos raj. xxxxxxKlaipėdos Viesulo SC
38
Gegužės 15-16 d.TrekasBrandenburg Sprint Cup - UCI CL2Frankfurtas prie Oderio (Vokietija)
39
Gegužės 15-16 d.BMXLatvijos čempionatas, II turasMaduona (Latvija)
40
Gegužės 15-16 d.Plentas46. Tour de Gironde International - UCI 2.1Prancūzijax
41
(Planas A)Gegužės 16 d.PlentasLietuvos plento taurė - IBaisogala (Radviliškio raj.)xxxxxxxxxPlento taurė
42
Gegužės 22-23 d.PlentasLatvijos plento varžybosKuldyga (Latvija)xxxxxx
43
Gegužės 22-23 d.PlentasTrophee Centre Morbiham - UCI 2.NcupPrancūzijax
44
Gegužės 22-23 d.BMXEuropos taurė, V-VI etapaiPapendalis (Nyderlandai)UEC
45
Gegužės 22-23 d.MTBValgehobusemäe XCO - UCI 2Estijaxxxxxx
46
Gegužės 23 d.TrekasBahnen-Tournee - UCI CL1Zingenas (Vokietija)
47
Gegužės 24 d. TrekasFinale Bahnen-Tournee - UCI CL1Dudenhofenas (Vokietija)
48
Gegužės 24-26 d.TrekasGrand Prix of Moscow - UCI CL1Maskva (Rusija)
49
Gegužės 28-29 d.TrekasGP von Deutschland im Sprint - GP Keirin - UCI CL1Kotbusas (Vokietija)
50
Gegužės 28-29 d.PlentasLietuvos vaikų ir jaunučių pirmenybėsBalninkai (Molėtų raj.)xxxxLDSF
51
Gegužės 29-Birželio 1 d.TrekasGP of Saint Petersburg - UCI CL2Sankt Peterburgas (Rusija)
52
Gegužės 29-30 d.BMXPakruojo m. varžybosPakruojisxxxxxx
53
Gegužės 27-30 d.PlentasTour du Pays de Vaud - UCI 2.NcupŠveicarijax
54
BIRŽELIS
55
Birželio 2 d.PlentasEvelo Sport Agency GPBikerniekai (Latvija)xxxxxxxxx
56
Birželio 3-6 d.TrekasUCI Nations Cup, III etapasKalis (Kolumbija)UCI
57
Preliminariai (preliminariai planuojama, vertinama bendra situacija)Birželio 4-5 d.PlentasLietuvos kriteriumo čempionatas ir grupinės lenktynėsDruskininkaixxxxLDSF +Druskininkų SC
58
Birželio 5-6 d.BMXEuropos taurė, VII-VIII etapaiValmiera (Latvija)UEC
59
Birželio 5-6 d.PlentasLietuvos plento taurė - IIŠakiai/PlokščiaixxxxxxxxxPlento taurė
60
Birželio 6 d.PlentasToyota Rygos velomaratonasRyga (Latvija)xxxxxxxxx
61
Birželio 10-13 d.Plentas33. LVM Saarland Trofeo - UCI 2.NcupVokietijax
62
Birželio 8-13 d.Plentas/MTBEuropos studentų čempionatasNeimegenas (Nyderlandai)xxxxEUSA
63
Birželio 11-12 d. PlentasAlfonso Lenkio atminimo varžybosSkuodasxxxxSkuodo SC
64
Birželio 19-20 d.BMXEuropos taurė, IX-X etapaiSarianas (Prancūzija)UEC
65
Birželio 19-20 d.BMXLatvijos čempionatas, III turasJelgava (Latvija)xxxxxx
66
Birželio 17-20 d.PlentasLietuvos plento čempionatasxxxxxxxLDSF
67
Birželio 20 d.MTBEuropos MTB XCM čempionatasEvolanas (Šveicarija)xxxxUEC
68
Preliminariai (preliminariai planuojama, vertinama bendra situacija)Birželio 23-26 d.PlentasSolidarumo lenktynės - UCI 2.2Lenkijaxx
69
Birželio 23-27 d.TrekasEuropos treko čempionatasMinskas (Baltarusija)UEC
70
Birželio 26-27 d.BMXLietuvos čempionatas (iki 17 metų), II etapas; Lietuvos taurė (nuo 17 metų), II etapasPakruojisxxxxxxxxxxLDSF
71
Birželio 27 d.Plentas Lietuvos plento taurė - IIISeda (Mažeikių raj.)xxxxxxxxxPlento taurė
72
Birželio 30-liepos 5 d. TrekasFiorenzuola Internatonal Track - UCI CL1Fjorencuola d'Arda (Italija)xxxx
73
LIEPA
74
Liepos 1 d.Plentas Mariaus Bernatonio akademijos varžybosUtenaxxxxDviračių akademija
75
Liepos 3 d.PlentasGP General Patton - UCI 1.1Liuksemburgasx
76
Liepos 3-4 d.TrekasGruzijos treko čempionatasTbilisis (Gruzija)
77
Liepos 3-4 d.TrekasJICF International Track Cup - UCI CL2Macumotas (Japonija)
78
Liepos 4 d.PlentasGP Luxembourg - UCI 1.1Liuksemburgasx
79
Liepos 4 d.MTBŽemaitijos taurė, II etapasKurtuvėnai (Šiaulių raj.)xxxxxxxxxxxS-Sportas
80
Liepos 4 d.BMXLietuvos BMX čempionatas ir taurės varžybosŠiauliaixxxxLDSF
81
Liepos 5-10 d.MTBEuropos U23 MTB čempionatasPila (Italija)xxUEC
82
Liepos 8-11 d.PlentasTour de Feminin - UCI 2.2Čekijax
83
Liepos 8-11 d.Plentas57. Sint Martinusprijs Kontich - UCI 2.1Belgijax
84
Liepos 9-11 d.BMXEuropos BMX čempionatasZolderis (Belgija)UEC
85
Liepos 9-11 d.TrekasCoupe de France - UCI CL1Le Manas (Prancūzija)
86
Liepos 10 d.PlentasAtvirosios Klaipėdos Viesulo SC vasaros pirmenybės (ALL)Klaipėdos raj. xxxxxxKlaipėdos Viesulo SC
87
Liepos 10-12 d.Trekas2021 Taiwan Cup I-IITaičungas (Taivanas)
88
Liepos 11 d.Plentas Kaišiadorių dviračių turasKaišiadorysxxxxxxxxxDviratai
89
Liepos 14 d.PlentasLatvijos plento lenktynėsBikerniekai (Latvija)xxxxxxxxxxx
90
Liepos 17 d.BMXŠiaulių m. BMX pirmenybėsŠiauliai
91
Liepos 18 d.BMXNaujosios Akmenės BMX pirmenybėsNaujoji Akmenė
92
Liepos 18 d.MTB Lietuvos MTB XCO čempionatasxxxxxx
93
Liepos 16-18 d.PlentasRamūno Navardausko taurėŠilalėxxxxxxxŠilalės SM
94
Liepos 19-21 d.PlentasTarptautinės jaunių lenktynės - UCI 2.1 Dubnica prie Vaho (Slovakija)x
95
Liepos 20-24 d.Trekas5 Sere Internazionale Citta di Pordenone - UCI CL1Pordenonė (Italija)
96
Liepos 23-25 d.PlentasOberosterreich Juniorenrundfahrt - UCI 2.1Austrijax
97
Liepos 23-Rugpjūčio 8 d.Trekas/PlentasOlimpinės žaidynėsTokijas (Japonija)xxxxIOC
98
Liepos 24-25 d.TrekasCottbusser Nachte - Brandenburg Sprint Cup - UCI CL2Kotbusas (Vokietija)
99
Liepos 24-25 d.BMXLatvijos čempionatas, IV turasVecpiebalga (Latvija)
100
Liepos 25 d.Plentas Šialių dviračių lenktynėsŠiauliaixxxxxxxxxS-Sportas
101
Liepos 27-29 d.PlentasLatvijos jaunučių daugiadienės lenktynėsRyga (Latvija)x
102
Liepos 28 d.PlentasTrofee van Vlaanderen - UCI 1.1Belgijax
103
Liepos 29-30 d.BMXOlimpinės žaidynėsTokijas (Japonija)IOC
104
Liepos 29-Rugpjūčio 1 d.PlentasIBYT Tour 2021Belgijaxxxxxx
105
Liepos 29-Rugpjūčio 2 d.PlentasEuropean Junior Cycling Tour AssenNyderlandaixxxxxx
106
Liepos 31 d.PlentasJohan Museeuw Classic - GP Stad Gistel - UCI 1.1Belgijax
107
Liepos 31 d.BMXLietuvos BMX čempionatas (iki 17 metų), III etapas; Lietuvos taurės varžybos (nuo 17 metų), III etapasPakruojis xxxxxxxxxxLDSF
108
RUGPJŪTIS
109
Rugpjūčio 1 d.MTBLietuvos MTB XCM čempionatas; Žemaitijos taurė, III etapasLapiai (Klaipėdos raj.)xxxxxxxxxS-Sportas
110
Rugpjūčio 1 d.PlentasLietuvos plento taurė - IVLyduokiai (Ukmergės raj.)xxxxxxxxxPlento taurė
111
Rugpjūčio 4 d.PlentasEvelo Sport Agency GP
Bikerniekai (Latvija)
xxxxxxxxxxx
112
Rugpjūčio 6-8 d.PlentasAubel-Thimister-Stavelot - UCI 2.1Belgijax
113
Rugpjūčio 7-8 d.BMXLatvijos čempionatas, V turasVentspilis (Latvija)
114
Rugpjūčio 8 d.MTBLietuvos MTB DHI čempionatas
115
Rugpjūčio 12-15 d.MTBEuropos MTB XCO čempionatasNovi Sadas (Serbija)xxxxUEC
116
Rugpjūčio 13-15 d.PlentasWatersley Junior Challenge - UCI 2.NcupNyderlandai
117
Rugpjūčio 17-22 d.BMXPasaulio BMX čempionatasPapendalis (Nyderlandai)UCI
118
Rugpjūčio 22 d.PlentasOmloop der Vlaamse Gewesten - UCI 1.1Belgijax
119
Rugpjūčio 19-21 d.PlentasTarptautinės daugiadienės Mykolo Veršilos atminimo jaunučių lenktynėsUtenaxxxLDSF+Utenos DSC
120
Rugpjūčio 20-23 d.PlentasBaltic Chain Tour - UCI 2.2Baltijos šalysxEstija, Latvija, Lietuva
121
Rugpjūčio 25-29 d.MTBPasaulio MTB DHI čempionatasVal di Solė (Italija)xxUCI
122
Rugpjūčio 27-28 d.TrekasGP Prostejov - Memorial of Otmar Maleček - UCI CL1Prostejovas (Čekija)
123
Rugpjūčio 28-29 d.BMXLatvijos čempionatas, VI turasRyga (Latvija)
124
Rugpjūčio 28 d.PlentasUtenos dviračių maratonasUtenaxxxxxxxxxxxUtenos DSC
125
Rugpjūčio 29 d.PlentasLa Route des Geants - Ieper - Saint-Omer - UCI 1.1Belgijax
126
RUGSĖJIS
127
Rugsėjo 1-5 d.TrekasPasaulio jaunių treko čempionatasKairas (Egiptas)xUCI
128
Rugsėjo 2-5 d.TrekasGrand Prix Kyiv - UCI CL2Kijevas (Ukraina)
129
Rugsėjo 3-5 d. PlentasGrand Prix Ruebliland - UCI 2.1Šveicarijax
130
Rugsėjo 4 d.BMXLietuvos BMX čempionatas (iki 17 metų), IV etapas; Lietuvos taurės varžybos (nuo 17 metų), IV etapasŠiauliaixxxxxxxxxx
131
Rugsėjo 4-5 d.BMXEuropos taurė, XI-XII etapaiAnadija (Portugalija)UEC
132
Rugsėjo 4-5 d.PlentasLatvijos plento varžybos Sigulda (Latvija)xxxxxxxxxxx
133
Rugsėjo 4-5 d.PlentasVaikų ir jaunučių varžybosIgnalinaxxxx
134
Rugsėjo 4-6 d.TrekasGrand Prix of Omsk - UCI CL2Omskas (Rusija)xxxx
135
Rugsėjo 5 d.BMXLietuvos BMX sportui - 30 metųŠiauliai
136
Rugsėjo 8-12 d.PlentasEuropos plento čempionatasTrentas (Italija)xxxxxxUEC
137
Rugsėjo 11-12 d.BMXLatvijos čempionatas, VII turasSmiltenė (Latvija)
138
Rugsėjo 11-12 d.PlentasLatvijos plento varžybos Smiltenė (Latvija)xxxxxxxxxxx
139
Rugsėjo 12 d.PlentasLietuvos plento taurė - IVSemeliškės (Elektrėnų sav.)xxxxxxxxxPlento taurė
140
Preliminariai (preliminariai planuojama, vertinama bendra situacija)Rugsėjo ? d.PlentasStanislavo Kirpšos memorialas Sokolka (Lenkija)xxxxx
141
Rugsėjo 18-19 d.Trekas17. Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona - UCI CL2Barselona (Ispanija)
142
Rugsėjo 18-19 d.TrekasGP Brno - UCI CL1Brno (Čekija)xxxx
143
Rugsėjo 18-19 d.PlentasKeizer der Juniores - UCI 2.1Belgijax
144
(Planas B)Rugsėjo 19 d.PlentasLietuvos plento taurė - IBaisogala (Radviliškio raj.)xxxxxxxxxPlento taurė
145
Rugsėjo 19-26 d.PlentasPasaulio plento čempionatasFlandrijos regionas (Belgija)xxxxxxUCI
146
Rugsėjo 25-26 d.BMXLatvijos čempionatas, VIII turasMarupė (Latvija)
147
Rugsėjo 26 d.MTBLietuvos MTB enduro čempionatasxxxxxxxx
148
Rugsėjo 26 d.KrosasVelo CX varžybos (I serija)VilniusMTB cycling club
149
Rugsėjo 30-Spalio 2 d.Trekas3 Jours d'Aigle - UCI CL1Eglis (Šveicarija)xxxx
150
SPALIS
151
Spalio 2 d.MTBPasaulio MTB XCM čempionatasKapoliveris (Italija) xxxxxxUCI
152
Spalio 3 d.MTBŽemaitijos taurė, IV etapasPlungė/PlateliaixxxxxxxxxxxS-Sportas
153
Spalio 7-9 d.TrekasLietuvos treko čempionatasPanevėžysxxxxxxxxLDSF
154
Spalio 9-10 d.PlentasLa Philippe Gilbert Juniors - UCI 2.1Belgijax
155
Spalio 10 d. KrosasVelo CX varžybos (II serija)VilniusMTB cycling club
156
Spalio 13-17 d.TrekasPasaulio treko čempionatasAšchabadas (Turkmėnija)xxxxxxUCI
157
Spalio 24 d.KrosasLietuvos kroso (CX) čempionatasxxxxLDSF
158
Spalio 24 d. KrosasVelo CX varžybos (III serija)VilniusMTB cycling club
159
LAPKRITIS
160
Lapkričio 21 d. Krosas Velo CX varžybos (IV serija)VilniusMTB cycling club
161
Preliminariai (preliminariai planuojama, vertinama bendra situacija)Lapkričio 27-28 d.TrekasUCI treko Čempionų lygaPanevėžysxxLDSF/Panevėžio m. savivaldybė
162
Lapkričio 28 d.Krosas Velo CX varžybos (V serija)VilniusMTB cycling club
163
164
165
GRUODIS
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202