2020 metais Lietuvos čempionatų medaliais pasipuošė 40 dviratininkų
2020-11-03

Šiemet septyniuose Lietuvos dviračių sporto čempionatuose šalies elito grupės čempionais tapo 18 (11 vyrų ir 7 moterys), o medalius iškovojo 40 (25 vyrai ir 15 moterų) dviratininkų. 

Foto: Tomas Gaubys

Po 3 aukso medalius iškovojo Katažina Sosna („Torpado – Südtirol“, MTB XCM, MTB XCO ir plentas), Simona Krupeckaitė ir Vasilijus Lendel (abu – Panevėžio SC/„El-Eko Sport“, trekas), po 2 – Šarūnas Pacevičius (Sprint-rowery.pl/Kauno „Minu“, MTB XCM, MTB XCO), Miglė Marozaitė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“) ir Mantas Bitinas (Panevėžio RSSG/„Fortūna“, abu – trekas).  

Daugiausiai medalių – po 5 – iškovojo Svajūnas Jonauskas (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“, trekas, 1-4-0) ir Olivija Baleišytė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“, trekas, plentas, 1-1-3).

Po 4 medalius pelnė K. Sosna (3-1-0), M. Marozaitė (2-2-0) ir M. Bitinas (2-0-2), po 3 – S. Krupeckaitė (3-0-0), V. Lendel (3-0-0), Viktorija Šumskytė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“, trekas, 1-1-1), Venantas Lašinis („Klaipėda“, plentas, krosas, 0-2-1), Žygimantas Matuzevičius („Vitus“/„Colibri“, trekas, krosas, 0-1-2) ir Airidas Videika („Colibri“, trekas, 0-0-3). 

Lietuvos čempionatų prizininkai paaiškėjo Panevėžyje, Jonavoje, Ignalinoje, Lapiuose (Klaipėdos raj.), Siguldoje ir Ventspilyje. 

2020 M. LIETUVOS ČEMPIONAI:

trekas

omniumas – Olivija Baleišytė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“) ir Mantas Bitinas (Panevėžio RSSG/„Fortūna“)

sprintas – Simona Krupeckaitė ir Vasilijus Lendel (abu – Panevėžio SC/„El-Eko Sport“)

keirinas – Simona Krupeckaitė ir Vasilijus Lendel (abu – Panevėžio SC/„El-Eko Sport“)

skrečas – Miglė Marozaitė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“) ir Mantas Bitinas (Panevėžio RSSG/„Fortūna“)

grupinės lenktynės dėl taškų – Viktorija Šumskytė (Panevėžio SC/„El-Eko Sport“) ir Gediminas Kaupas („Velonova – Bioracer“)

komandų sprintas – Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė bei Svajūnas Jonauskas, Vasilijus Lendel ir Gedvinas Serafinas (visi penki – Panevėžio SC/„El-Eko Sport“)

MTB XCO (kalnų dviračių olimpinis krosas)

Katažina Sosna („Torpado – Südtirol“) ir Šarūnas Pacevičius (Sprint-rowery.pl/Kauno „Minu“)

MTB XCM (kalnų dviračių kroso maratonas)

Katažina Sosna („Torpado – Südtirol“) ir Šarūnas Pacevičius (Sprint-rowery.pl/Kauno „Minu“)

MTB Downhill (kalnų dviračių greitasis leidimasis)

Tomas Pečiukaitis (Vilnius)

BMX (mažųjų dviračių krosas)

Titas Girdvilis (Pakruojo SC)

plentas 

asmeninės lenktynės – Katažina Sosna („Torpado – Südtirol“) ir Evaldas Šiškevičius („Nippo Delko One Provence“)

grupinės lenktynės – Inga Češulienė (Ignalinos „Vikingas“) ir Gediminas Bagdonas („Klaipėda“)

krosas

Akvilė Gedraitytė (WCC) ir Domas Manikas (Panevėžys, „Lazy Monkey“)

Informaciją parengė Tomas Gaubys