Pasaulio čempionatas: Daiva Tušlaitė pranoko 13 varžovių

Bergene (Norvegija) vykstančio jubiliejinio, 90-ojo, pasaulio dviračių plento čempionato moterų pavienio starto lenktynėse antradienį Lietuvos atstovė Daiva Tušlaitė, pranokusi 13 varžovių, užėmė 41-ą vietą. Kita mūsiškė Justina Jovaišytė liko 53-ia.

Pirmą kartą pasaulio čempione tapo olandė Annemiek van Vleuten. 34 metų dviratininkė 21,1 km distanciją įveikė per 28 min. 50,35 sek. (vid. greitis – 43,899 km/h). Sidabro medalį pelnė kita olandė Anna van der Breggen (+12,16 sek.), o bronzos – australė Katrin Garfoot (+18,93 sek.).

34-a startavusi 31 metų D. Tušlaitė nugalėtojai pralaimėjo 4 min. 19,37 sek., o septinta startavusi 19-metė J. Jovaišytė – 6 min. 43,10 sek.

Lenktynėse dalyvavo 54 dviratininkės iš 34 šalių.

Pasaulio čempionate dalyvauja 11 Lietuvos sportininkų. Trečiadienį 14.05 – 18.25 val. (Lietuvos laiku) vyks vyrų pavienio starto lenktynės (31 km). Jose dalyvaus Ignatas Konovalovas. Lietuvis startuos 33-ias (15.50 val.).