Skip to content Skip to footer

UCI LICENCIJOS GAVIMO SĄLYGOS

DVIRAČIŲ SPORTO LICENCIJOS ĮSIGIJIMO TVARKA

KAINORAŠČIAI:

PASIRINKUS DRAUDIMO RŪŠĮ NR. 1

PASIRINKUS DRAUDIMO RŪŠĮ NR. 2

JAU TURINTIEMS DRAUDIMUS – NR. 3

DRAUDIMO SERTIFIKATAS BUS ATSIŲSTAS ELEKTRONINIU PAŠTU (negavus sertifikato po licencijos atsiėmimo prašome kreiptis elektroniniu paštu licencijos@ldsf.lt ar telefonu +370 698 46020).

Ką daryti atsitikus įvykiui?

  • Įvykus nelaimingam atsitikimui kreipkitės į gydymo įstaigą, kad Jums būtų suteikta būtina medicinos pagalba.
  • Iš gydymo įstaigos gaukite medicinos pažymą, kurioje būtų nurodyta išsami informacija apie nustatytą diagnozę ir skirtą gydymą.
  • Informuokite draudimo bendrovę If P&C Insurance AS filialas apie įvykį Jums patogiu būdu:
  • Daugiau informacijos:

       DRAUDIMO NUO NELAIMINGŲ ATSITIKIMŲ TAISYKLĖS 

      DRAUDIMO PRODUKTO INFORMACINIS DOKUMENTAS

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kam gali būti išduodamos licencijos?

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) licencijos išduodamos visiems, kurie teisingai užpildo LICENCIJOS PRAŠYMO FORMĄ.

Ar licencijai reikalinga nuotrauka? Kaip sumokėti licencijos mokestį?

Skaitmeninę nuotrauką reikia prisegti pildant licencijos prašymo formą. Rekomenduojama, jog nuotrauka būtų ne senesnė nei 2 metų. 

Mokestis už dviračių sporto licenciją ir OMNIVA paslaugas mokamas tik bankiniu pavedimu (kartu mokant už licenciją (-as) ir siuntimą).

Jeigu kyla klausimų, kreipkitės elektroniniu paštu ar telefonu.

Kokiuose dviračių sporto renginiuose man yra reikalinga UCI licencija?

UCI licencija reikalinga visuose UCI, UEC ir LDSF rengiamose varžybose. Taip pat daugelyje užsienyje rengiamų varžybų. Vaikams LDSF rengiamose varžybose licencija nėra reikalinga, tačiau LDSF licencija yra rekomenduojama visiems sportininkams.

SVARBU: Lietuvos dviračių plento čempionate techninį/komandos automobilį vairuojantys asmenys privalo turėti UCI vairuotojo licenciją ir atvykti į mokymus/susirinkimus, jei tokie yra organizuojami.

Kuo skiriasi vyrų/moterų Mėgėjo ir vyrų/moterų Veterano licencija?

Su Veterano licencija galite dalyvauti visose varžybose, kuriuose yra nurodyta veteranų kategorija. Su Mėgėjo licencija galite dalyvauti visose varžybose, kuriuose yra nurodyta mėgėjų kategorija.

SVARBU: 2023 metais galima atstovauti tik vienai kategorijai, 2024 metais kategoriją galima keisti.

Kuo skiriasi vyrų/moterų Elito ir vyrų/moterų Veterano licencija?

Su Veterano licencija negalite dalyvauti varžybose Elito grupėje, o su Elito licencija negalite dalyvauti veteranų grupėje, jei tokios grupės yra nurodytos.

Per kiek laiko pagaminama UCI licencija?

Licencijos kortelė po apmokėjimo pagaminama per 10 darbo dienų. Apie pagamintą licenciją informuojame el. paštu. Pasiteirauti galima telefonu +370 698 46020.

Kur galiu atsiimti UCI licenciją?

Licencijos kortelė atiduodama prašymą teikusiam asmeniui arba jo prašymu nurodytam asmeniui Federacijos biure, esančiame Vilniuje, J. Basanavičiaus g. 26, (verslo centras „B Nordic 26“, B korpusas, 2 aukštas, 203 kabinetas) arba siunčiama per bendrovės „Omniva“ paštomatus. Siuntimo išlaidas apmoka prašymą teikiantis asmuo iš anksto.

Atsiimant licenciją svarbu patikrinti, ar informacija yra teisinga. 

Ar licencijos draudimas galioja tik LDSF rengiamose varžybose?

Ne, licencijos draudimas (Nr. 1 ar Nr. 2) galioja visose oficialiose dviračių sporto varžybose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje ir treniruočių metu.

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS