Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tarptautinėse treko varžybose Panevėžyje lietuviai iškovojo 11 medalių

Panevėžio „Cido” arenoje vykusiose trečiosiose tarptautinėse dviračių treko varžybose „Panevėžys 2015” lietuviai iškovojo net 11 medalių – keturis aukso, tris sidabro ir keturis bronzos.

Nesulaikoma šiose varžybose buvo Simona Krupeckaitė, kuri nesunkiai nugalėjo visas varžoves sprinto rungtyje ir pademonstravusi savo sprogstamąją galią keirino finale. Ji iš penktosios vietos pradėjuso sprintuoti ir aplenkė visas varžoves bei užtikrintai laimėjo savo antrąjį aukso medalį.

Jaunoji Olivija Baleišytė taip pat spindėjo visų varžybų metu, ji nesunkiai laimėjo savo amžiaus grupėje omniumo daugiakovėje bei lenktynėse dėl taškų. Eglė Eidėjutė tiek omniume tiek lenktynėse dėl taškų liko trečioje vietoje ir pelnė bronzą.

Sidabro medalius Lietuvai iškovojo Vilija Sereikaitė, Aušrinė Trebaitė ir Daiva Tušlaitė. Persekiojimo finale V.Sereikaitė persekiojimo finale nusileido baltarusei Tatsianai Sharakovai, o mažajame finale Edita Mazurevičiūtė įveikė Daivą Tušlaitę.

A.Trebaitė omniumo daugiakovėje surinkusi 189 taškus liko antra. Pirmą vietą iškovojo ir 210 taškų surinko Tatsiana Sharakova, trečią vietą užėmė čekė Lucie Zaleska, kurios sąskaitoje po šešių rungčių buvo 171 taškas.

Moterų taškų lenktynėse D.Tušlaitė surinko 29 taškus ir iškovojo sidabro medalį. Du kart grupę aplenkusi lenkė Edyta Jasinska viso surinko 48 taškus ir nesunkiai iškovojo aukso medalį. Su 24 taškais liko ir bronzą pelnė ukrainietė Olena Sharga.

Skračo rungtyje trečia liko E.Mazurevičiūtė, ji finiše nusileido lenkei Nataliai Rutkowskai ir slovakei Alžbetai Pavlendovai.

Vyrai sprinto ir keirino rungtyse liko be medalių. Vyrų sprinto finaluose Vasilijus Lendelis apmaudžiai liko ketvirtas. Pusfinalyje lietuvis nusileido lenkui Kamilui Kuczynski, o kovoje dėl trečios vietos 1-2 nusileido ukrainiečiui Andriy Vynokurovui. Finale tas pats K.Kuczynskis nugalėjo vengrą Sandorą Szalontay.

Keirine tiek V.Lendelis tiek Svajūnas Jonauskas į finalą nepateko. Jie kovoje dėl 7-12 vietų atitinkamai liko aštuntoje ir devintoje vietoje. Finale pirmas liko lenkas K.Kuczynskis, antras taip pat lenkas Patrykas Rajkowskis ir trečias vengras Sandoras Szalontay.

Gausus jaunių vaikinų būrys iš Klaipėdos kovoje dėl medalių ir omniume ir kovoje dėl taškų nepasipriešino svečiams. Geriausiai sekėsi Rojui Adomaičiui kuris omniume liko šeštas bei Arvydui Bireniui, kuris kovoje dėl taškų liko devintas.