Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tarptautinėse varžybose „Panevėžys 2016“– Simonos Krupeckaitės išlydėtuvės į olimpiadą

Birželio 4-5 dienomis „Cido“ arenoje įvyks įskaitinės Tarptautinės dviračių sąjungos treko varžybos „Panevėžys 2016“. Stipriausi Lietuvos treko sportininkai čia varžysis su 14 šalių atstovais.

Trečią kartą organizuojamose varžybose Lietuvą atstovaus olimpiadai besiruošianti Simona Krupeckaitė, Vasilijus Lendelis, Svajūnas Jonauskas, Aušrinė Trebaitė, Miglė Marozaitė, Edita Mazurevičiūtė, Olivija Baleišytė ir kiti.

IMG_1455

„Šiais metais šios varžybos yra itin svarbios Simonai Krupeckaitei, kuriai tai bus paskutinis jėgų pasitikrinimas prieš olimpiadą Rio de Žaneire. Tikimės sulaukti daug žiūrovų, kuriems tai bus puiki proga išlydėti Simoną ir palinkėti jai pergalių“, – sakė Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentas Romualdas Bakutis.

IMG_2097

LDSF, „Cido“ arenos ir Panevėžio miesto savivaldybės organizuojamose varžybose per dvi dienas bus išdalinti net 42 medaliai. Suaugusiųjų grupėje vyrai ir moterys varžysis sprinto, keirino bei omniumo daugiakovėje. Jaunių grupėje merginos ir vaikinai kovos individualiose persekiojimo, grupinėse lenktynėse dėl taškų ir skreče.

IMG_3990

Pasak varžybų organizatorių, Panevėžyje išvysime ne mažiau kaip 14 šalių atstovus.  Tarp besidominčių ir jau paraiškas pateikusių yra Belgijos, Norvegijos, Švedijos, Ukrainos, Estijos, Šveicarijos, Latvijos, Didžiosios Britanijos, Rusijos ir Baltarusijos sportininkai. Savo atvykimą patvirtino jau du iškilūs britų sportininkai – pasaulio čempionas, daugkartinis „Tour de France“ ir „Giro d’Italia“ etapų nugalėtojas Markas Cavendishas ir pasaulio rekordininkas, patyręs treko specialistas Clancy Edwardas.

Panevėžio arenoje vykstančios varžybos 2013 metais startavo kaip atvirasis Lietuvos treko čempionatas, o nuo 2014 metų rengiamas kaip pirmosios kategorijos Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) varžybos.

Nuotraukos – Tomo Gaubio (LDSF).