Kalendorius

LDSF 2021 METŲ VARŽYBŲ KALENDORIUS (atnaujintas rugsėjo 17 d.). PASTABA. SPAUSTI ANT PAVADINIMO

Sep
2
Sat
Hulste (W)
Sep 2 all-day
Kryterium Memorial Zdzislawa Walcraka
Sep 2 all-day
Tarptautinės treko varžybos (CL2) “Panevėžys – 2017”
Sep 2 – Sep 3 all-day
Valmieros “Grand Prix”, Latvijos Meistars
Sep 2 – Sep 3 all-day
Sep
5
Tue
Pasaulio MTB XC čempionatas
Sep 5 – Sep 10 all-day
Sep
9
Sat
Final Pucharu Polski W kolarstwie szosowym
Sep 9 – Sep 10 all-day
G.P.Campaert Kontich-Waarloos (A)
Sep 9 all-day
Latvijos taurė, III etapas
Sep 9 – Sep 10 all-day
Sep
16
Sat
Lietuvos BMX Čempionatas 16 metų ir jaunesni 3 etapas, BMX Taurės etapas 17 metų ir vyresni 3 etapas
Sep 16 all-day
Lietuvos jaunučių ir vaikų kalnų dviračių rudens pirmenybės
Sep 16 all-day
Sep
17
Sun
Lietuvos BMX Čempionatas 16 metų ir jaunesni 4 etapas, BMX Taurės etapas 17 metų ir vyresni 4 etapas
Sep 17 all-day
Pasaulio čempionatas
Sep 17 – Sep 24 all-day
Sep
28
Thu
Atviros Bresto apskrities Olimpinės jaunimo dienos
Sep 28 – Sep 30 all-day
Sep
29
Fri
Lietuvos treko jaunių žaidynės
Sep 29 – Oct 1 all-day
Oct
14
Sat
Lietuvos jaunučių ir vaikų kalnų dviračių čempionatas
Oct 14 all-day
Oct
18
Wed
Europos treko čempionatas
Oct 18 – Oct 22 all-day
Nov
4
Sat
UEC Elite and Masters CX Championships
Nov 4 – Nov 5 all-day
Nov
25
Sat
Panevėžio m. SK EL-Eko Sport varžybos
Nov 25 – Nov 26 all-day
Dec
1
Fri
UCI Masters CX Championships
Dec 1 – Dec 2 all-day
Mar
24
Sun
Trofeo Da Moreno – Piccolo Trofeo Alfreo Binda
Mar 24 all-day
Mar
30
Sat
UEC Europos taurė 1,2 etapas
Mar 30 – Mar 31 all-day
Mar
31
Sun
Gent-Wevelgem
Mar 31 all-day
Apr
5
Fri
Le Triptygue Des monts et Chateaux
Apr 5 – Apr 7 all-day
Apr
6
Sat
Sobotka
Apr 6 – Apr 7 all-day
Volta Limburg Classic
Apr 6 all-day
Apr
12
Fri
Healthy Ageing Tour Junior Women
Apr 12 – Apr 14 all-day
Apr
26
Fri
EPZ Omloop van Borsele
Apr 26 – Apr 28 all-day
Apr
30
Tue
Carpatian Tour
Apr 30 – May 5 all-day
May
1
Wed
Five rings of Moskow
May 1 – May 5 all-day
May
11
Sat
SMScredit.lv BMX čempionatas,1 etapas
May 11 – May 12 all-day
Tarptautinės Panevėžio miesto varžybos
May 11 – May 12 all-day

TARPTAUTINĖS PANEVĖŽIO MIESTO PIRMENYBĖS

 

2019 m. gegužės 11-12 d. d.

 

NUOSTATAI

  1. TIKSLAS IR UŽDAVINIAI

 

Kelti dviratininkų sportinį meistriškumą, išsiaiškinti stipriausius sportininkus. Populiarinti dviračių treko sportą visoje Lietuvoje. Plėtoti draugiškus santykius ir dalintis patirtimi tarp dviračių sporto klubų, sporto gimnazijų, sporto mokyklų bei centrų, taip pat bendradarbiauti su kaimyninių šalių dviratininkais. Gerinti dviračių sporto tarpusavio toleranciją, ugdyti fizinio tobulėjimo poreikį ir sveiką gyvenseną.

  1. VARŽYBŲ ORGANIZATORIAI

 

Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija

 

  1. VIETA IR LAIKAS

 

Varžybos vyks 2019 m. gegužės 11-12 d. d. Cido arenoje.

Adresas: Parko g. 12, Panevėžys LT- 37310.

Atvykimas 2019 m. gegužės 11 d.  iki 12:00 val. Cido arena, Panevėžys.

Oficiali treniruotė nuo 10:00-13:00 val. Cido arena, Panevėžys.

Susirinkimas 2019 m. gegužės 11 d.  12:30 val. Cido arena, Panevėžys.

Varžybų pradžia  2019 m. gegužės 11 d. 13:00 val. Cido arena, Panevėžys.

 

  1. VARŽYBŲ DALYVIAI

 

Kviečiami dalyvauti Lietuvos , Latvijos, Suomijos, Lenkijos, Baltarusijos, Estijos, Ukrainos ir kitų šalių dviračių sporto mokyklų, sporto centrų, sporto klubų  sportininkai.

Amžiaus grupės:

Jaunės, jauniai 2001-2002 metų gimimo sportininkai (nesusirinkus amžiaus grupei jaunėms leidžiama startuoti su jaunučiais).

Jaunutės ir jaunučiai 2003 -2004 metų gimimo sportininkai.

Mergytės ir berniukai 2005- 2007 metų gimimo sportininkai.

  1. RUNGTYS

 

Sprintas (jaunės ir jauniai, jaunutės ir jaunučiai, mergaitės ir berniukai).

Komandinis sprintas (jaunės ir jauniai, jaunutės ir jaunučiai, mergaitės ir berniukai).

Omniumas (skračas, tempo rungtis, eliminavimas, grupinės lenktynės dėl taškų) (jaunės ir jauniai, jaunutės ir jaunučiai, mergaitės ir berniukai).

 

  1. PRIĖMIMO SĄLYGOS

 

Lietuvos sporto klubų, sporto gimnazijų, sporto centrų, sporto mokyklų kelionės, maitinimo ir apgyvendinimo išlaidas padengia siunčianti organizacija.

Registracijos paraiškas siųsti iki 2019 m. gegužės 10 d. 12:00 val.

Elektroniniu  paštu: eglezablockyte@hotmail.com (paraiška yra patvirtinta gavus atsakymą).

Paraiškoje nurodyti komandinio sprinto komandų sudėtis.

Vardinės paraiškos su gydytojo viza pateikiamos sekretoriatui atvykus į varžybas.(Neturintiems gydytojo vizos, startuoti draudžiama).

  1. APDOVANOJIMAI

 

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanojami diplomais, medaliais ir taurėmis.

  1. INFORMACIJA

 

Eglė Zablockytė, mobilus telefonas +370605983270, el. paštas eglezablockyte@hotmail.com

 

  1. PRELIMINARI PROGRAMA

 

2019 m. gegužės 11 d.

13:00 val. VARŽYBŲ PRADŽIA

Komandinis sprintas:

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Apdovanojami komandinio sprinto nugalėtojai.

Sprintas kvalifikacija:

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Sprintas aštuntfinalis

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Sprintas ketvirtfinalis

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Sprintas pusfinalis

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Sprintas finalai

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunučiai
  4. Jaunutės
  5. Mergaitės
  6. Berniukai

Apdovanojami sprinto nugalėtojai.

Eliminavimas:

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunutės
  4. Jaunučiai
  5. Mergytės
  6. Berniukai

Apdovanojami eliminavimo nugalėtojai.

2019 m. gegužės 12 d.

10:30 val. VARŽYBŲ PRADŽIA

Omniumas I skračas:

  1. Jaunės (20ratų)
  2. Jauniai (25 ratų)
  3. Jaunutės (15ratų)
  4. Jaunučiai (20ratų)
  5. Mergytės (10ratų)
  6. Berniukai (15ratų)

Omniumas II tempo rungtis:

  1. Jaunės (20ratų)
  2. Jauniai (25 ratų)
  3. Jaunutės (15ratų)
  4. Jaunučiai (20ratų)
  5. Mergytės (10ratų)
  6. Berniukai (15ratų)

Pertrauka

VARŽYBŲ PRADŽIA 14:30 val.

Omniumas III eliminavimas:

  1. Jaunės
  2. Jauniai
  3. Jaunutės
  4. Jaunučiai
  5. Mergytės
  6. Berniukai

Pertrauka 10min.

Omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų:

  1. Jaunės (40 ratų, 4 tarpiniai finišai)
  2. Jauniai (50 ratų, 5 tarpiniai finišai)
  3. Jaunutės (30 ratų, 3 tarpiniai finišai)
  4. Jaunučiai (40 ratų, 4 tarpiniai finišai)
  5. Mergytės (20 ratų, 4 tarpiniai finišai)
  6. Berniukai (30 ratų, 3 tarpiniai finišai)

Apdovanojami Omniumo rungties nugalėtojai

Dalyviai startuojantys omniumą (grupines rungtis) gali nevažiuoti visų rungčių, jiems bus skiriama 0 taškų. Bendroji omniumo įskaita skaičiuojama pagal UCI reglamentą.

 

  1. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

Sportininkų vadovai atsako už dokumentų pateikimą, už dalyvių saugumą kelionės ir pirmenybių metu, už tinkamą mokinių elgesį pirmenybių ir laisvalaikio metu. Organizatoriai pasilieka galimybę keisti pirmenybių programą.

May
12
Sun
Grand Prix Minsk
May 12 all-day

Varžybose dalyvaus Lietuvos vyrų elito rinktinė bei Klaipėda Cycling team.

May
24
Fri
Lietuvos porinių ir žiedinių lenktynių čempionatas
May 24 – May 25 all-day
Jun
1
Sat
Lietuvos jaunių ir jaunučių treko čempionatas @ Panevėžys
Jun 1 – Jun 2 all-day
Preliminari programa:
2019 m. birželio 1 d., šeštadienis
Atvykimas:  9:30-10:30, Panevėžys, Parko gatvė 12, Cido Arena
Startas 12:00 val.
Rungtys: sprintas, skračas, komandinis sprintas, grupinės lenktynės dėl
taškų, 2 km.individualios persekiojimo lenktynės.
12:00 Jaunutės: 2km individualios persekiojimo lenktynės
12:40 Jaunučiai: 2km individualios persekiojimo lenktynės
13:10 Jaunės: 2km individualios persekiojimo lenktynės
13:35 Jauniai: 2km individualios persekiojimo lenktynės
13:55 Jaunutės: grupinės lenktynės dėl taškų (40ratų)
14:15 Jaunučiai: grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
14:40 Jaunės: grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
15:05 Jauniai: grupinės lenktynės dėl taškų (60ratų)
APDOVANOJIMAI (individualios persekiojimo lenktynės ir grupinės lenktynės dėl taškų)
16:00-17:00 Pertrauka
17:00 Jaunutės: spritno kvalifikacija 200m. iš eigos
17:50 Jaunučiai: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos
18:25 Jaunės: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos
18:55 Jauniai: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos
19:15 Jaunutės: skračas (20ratų)
19:25 Jaunučiai: skračas (30ratų)
19:40 Jaunės: skračas (30ratų)
19:55 Jauniai skračas (40ratų)
20:15 Jaunutės dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:20 Jaunučiai dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:25 Jaunės dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
20:30 Jauniai dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
20:35 Jaunutės dėl 3-4vt. II užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:40 Jaunučiai dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:45 Jaunės dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
20:50 Jauniai dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
APDOVANOJIMAI (skračas ir sprintas)
2019 m. birželio 2 d., sekmadienis
Startas 10:30
Rungtys: hitas, komandinės persekiojimo lenktynės, keirinas, omniumas.
10:30 Jaunutės: Hitas 500m.
10:45 Jaunučiai Hitas 500m.
11: 00 Jaunės Hitas 500m.
11:15 Jauniai Hitas 1km
11:30 Jaunutės komandinis persekiojimas 4km
11: 45 Jaunučiai komandinis persekiojimas 4km
11:55 Jaunės komandinis persekiojimas 4km
12:05 Jauniai komandinis persekiojimas 4km
12: 10 Jaunutės omniumas I skračas (20ratų)
12:25 Jaunučiai omniumas I skračas (30ratų)
12:40 Jaunės omniumas I skračas (30ratų)
12:55 Jauniai omniumas I skračas (40ratų)
APDOVANOJIMAI (hitas ir komandinis persekiojimas)
13:10 – 14.00 Pertrauka
14:00 Jaunutės omniumas II tempo rungtis (20ratų)
14:15 Jaunučiai omniumas II tempo rungtis (30ratų)
14:30 Jaunės omniumas II tempo rungtis (30ratų)
14:45 Jauniai omniumas II tempo rungtis (40ratų)
15:00 Jaunutės komandinis sprintas
15:15 Jaunučiai komandinis sprintas
15:30 Jaunės komandinis sprintas
15:45 Jauniai komandinis sprintas
16:00 Jaunutės omniumas III eliminavimas
16:15 Jaunučiai omniumas III eliminavimas
16:25 Jaunės omniumas III eliminavimas
16:35 Jauniai omniumas III eliminavimas
16:50 Jaunutės omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (40ratų)
17:10 Jaunučiai omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
17:30 Jaunės omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
17:50 Jauniai omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
APDOVANOJIMAI (komandinis sprintas ir omniumas)
!!! Programa gali būti patikslinta gavus visų dalyvių sąrašą. !!!