Kalendorius

2022 M. LDSF VARŽYBŲ KALENDORIUS. PROJEKTAS. SPAUSTI ANT PAVADINIMO. Atnaujintas 2022 01 18

 

Mar
28
Sat
Gent-Wevelgem/Grote Prijs A. Noyelle-Ieper
Mar 28 – Mar 29 all-day
Apr
3
Fri
45 International Cottbus junioren
Apr 3 – Apr 4 all-day
Apr
12
Sun
NCUP Healthy Ageing Tour Junior Women
Apr 12 – Apr 14 all-day
Apr
26
Sun
NCUP EPZ Omloop van Borsele
Apr 26 – Apr 28 all-day
Apr
30
Thu
La Coupe du President de la Ville de Grudziądz
Apr 30 – May 3 all-day
May
7
Thu
Course de la Paix Juniors
May 7 – May 10 all-day
May
8
Fri
2020 Le Tour du Gevausan Occitanie
May 8 – May 10 all-day
May
14
Thu
Europos MTB XCO-XCE-XCR čempionatas
May 14 – May 17 all-day
May
22
Fri
39e SPIE Internationale Juniorendriedaagse
May 22 – May 24 all-day
Porinių l. čempionatas ir grup. lenktynės
May 22 – May 23 all-day
May
25
Mon
Trophee Centre Morbihan
May 25 – May 26 all-day
May
29
Fri
Grand Prix of Mascow
May 29 – May 30 all-day
May
30
Sat
Tour du Pays de Vaud
May 30 – Jun 2 all-day
Jun
1
Mon
Orlen Nations Grand Prix
Jun 1 – Jun 2 all-day
Jun
6
Sat
Course se la Paix Grand Prix Priessnitz spa
Jun 6 – Jun 9 all-day
Jun
10
Wed
Pasaulio studentų čempionatas
Jun 10 – Jun 14 all-day
Jun
19
Fri
Atviros Utenos dviračių sporto mergaičių, vaikų, jaunučių ir jaunių pirmenybės, skirtos LSD “Žalgiris” Utenos tarybos prizams laimėti
Jun 19 – Jun 20 all-day
Jun
20
Sat
32. LVM Saarland Trofeo
Jun 20 – Jun 23 all-day
Jun
26
Fri
Lietuvos dviračių sporto federacijos mergaičių, vaikų, jaunučių ir jaunių vasaros plento pirmenybės @ Molėtai
Jun 26 – Jun 27 all-day
Pasaulio MTB XCO čempionatas
Jun 26 – Jun 28 all-day
Jul
1
Wed
Tartu daugiadienės @ Estija, Otepee
Jul 1 @ – Jul 4 @
Jul
3
Fri
37 ste Sint Martinusprijs Kontich
Jul 3 – Jul 6 all-day
Jul
4
Sat
Latvijos plento pirmenybės @ Dobelė
Jul 4 – Jul 5 all-day
Jul
10
Fri
Lietuvos porinių čempionatas ir grupinės lenktynės @ Druskininkai
Jul 10 – Jul 11 all-day
Jul
12
Sun
Kaišiandorių dviračių lenktynės
Jul 12 all-day
Jul
17
Fri
XXIII Tarpautinės dviratininkų lenktynės “Ramūno Navardausko Taurė – 2020” @ Šilalė
Jul 17 – Jul 19 all-day
Jul
28
Tue
Latvijos jaunučių daugiadienės
Jul 28 – Jul 30 all-day
Aug
1
Sat
Lietuvos plento Taurė
Aug 1 all-day
Aug
7
Fri
Vaikų ir jaunučių čempionatas
Aug 7 – Aug 8 all-day
Aug
13
Thu
Baltic Chain Tour, 2.2
Aug 13 – Aug 16 all-day
Aug
15
Sat
Tour de l’Avenir
Aug 15 – Aug 25 all-day
Aug
19
Wed
Lietuvos plento čempionatas
Aug 19 – Aug 22 all-day
Aug
21
Fri
Taprtautinės jaunių daugiadienės
Aug 21 – Aug 23 all-day
Aug
23
Sun
IKI VELOMARATONAS
Aug 23 all-day
Aug
24
Mon
Europos plento čempionatas
Aug 24 – Aug 28 all-day
Aug
28
Fri
Jaunučių daugiadienių lenktynių čempionatas
Aug 28 – Aug 30 all-day
Sep
4
Fri
GRAND Prix Rueblil
Sep 4 – Sep 6 all-day
Vaikų, janučių ir jaunių rudens pirmenybės
Sep 4 – Sep 5 all-day
Sep
6
Sun
Panevėžio dviračių lenktynės, Miesto taurės etapas 2020
Sep 6 all-day
Sep
13
Sun
NCUP Watersley Ladies Challenge
Sep 13 – Sep 15 all-day
Sep
20
Sun
Lietuvos plento taurė VI
Sep 20 all-day
Oct
8
Thu
Jaunių ir jaunimo iki 23 m. Europos treko čempionatas @ Italija
Oct 8 – Oct 13 all-day
Oct
15
Thu
Europos MTB XCE/XCO/XCR čempionatas @ Šveicarija
Oct 15 – Oct 18 all-day
Nov
11
Wed
Elito Europos treko čempionatas @ Bulgarija
Nov 11 @ – Nov 15 @
Nov
27
Fri
Tarptautinės treko varžybos “Panevėžio Taurė 2020” @ Panevėžys
Nov 27 @ – Nov 29 @