Kalendorius

LDSF 2021 METŲ VARŽYBŲ KALENDORIUS (atnaujintas rugsėjo 17 d.). PASTABA. SPAUSTI ANT PAVADINIMO

May
16
Sat
Pasaulio BMX taurės 9-10 etapas
May 16 – May 17 all-day
SMScredit.lv BMX taurė II etapas
May 16 – May 17 all-day
May
26
Tue
Pasaulio BMX čempionatas
May 26 – May 31 all-day
May
29
Fri
Grand Prix of Mascow
May 29 – May 30 all-day
May
30
Sat
Lietuvos BMX čemp. ir jaunesnis I etapas
May 30 – May 31 all-day
Jun
6
Sat
SMScredit.lv BMX taurė II etapas
Jun 6 – Jun 7 all-day
Jun
12
Fri
SMScredit.lv BMX taurė II etapas
Jun 12 – Jun 13 all-day
Jun
20
Sat
Europos BMX taurės 7-8 etapas
Jun 20 – Jun 21 all-day
SMScredit.lv BMX taurė II etapas
Jun 20 – Jun 21 all-day
Jun
27
Sat
Lietuvos BMX čemp. ir jaunesnis III etapas, Taurės varžybos 17 m. ir vyresni
Jun 27 – Jun 28 all-day
Jul
4
Sat
Lietuvos BMX čempionatas
Jul 4 all-day
Jul
11
Sat
SMS Credit.lv BMX čempionatas @ Valmiera
Jul 11 – Jul 12 all-day
Jul
18
Sat
King of Talin @ Estija, Talinas
Jul 18 – Jul 19 all-day
Jul
25
Sat
SMScredit.lv BMX taurė II etapas
Jul 25 – Jul 26 all-day
Aug
1
Sat
SMS Credit.lv BMX čempionatatas 3 etapas
Aug 1 – Aug 2 all-day
Aug
8
Sat
Baltijos jūros šalių taurė
Aug 8 – Aug 9 all-day
Aug
15
Sat
BMX Latvijos ir Lietuvos čempionatas
Aug 15 – Aug 16 all-day
Aug
22
Sat
Lietuvos BMX čemp. ir jaunesnis III etapas, Taurės varžybos 17 m. ir vyresni
Aug 22 – Aug 23 all-day
Aug
29
Sat
SMSCredit.lv BMX čempionatas 4 etapas
Aug 29 – Aug 31 all-day
Sep
5
Sat
Lietuvos BMX čempionatas 16 metų ir jaunesniems 4 etapas. Taurės varžybos 17 m
Sep 5 all-day
UEC Europos taurės 1 – 2 etapai
Sep 5 @ – Sep 6 @
Sep
12
Sat
Marupes BMX klubo 10 metų jubiliejus
Sep 12 all-day
Sep
19
Sat
Baltijos jūrų šalių taurė III etapas
Sep 19 – Sep 20 all-day
SMScredit.lv BMX čempionatas 5 etapas
Sep 19 – Sep 20 all-day
UEC Europos taurės 3 – 4 etapai
Sep 19 @ – Sep 20 @
Sep
26
Sat
SC Dubysa pirmenybės ir testavimo varžybos pagal laiką
Sep 26 all-day
Oct
2
Fri
Europos BMX čempionatas
Oct 2 – Oct 4 all-day
Oct
8
Thu
Jaunių ir jaunimo iki 23 m. Europos treko čempionatas @ Italija
Oct 8 – Oct 13 all-day
Nov
11
Wed
Elito Europos treko čempionatas @ Bulgarija
Nov 11 @ – Nov 15 @
Nov
27
Fri
Tarptautinės treko varžybos “Panevėžio Taurė 2020” @ Panevėžys
Nov 27 @ – Nov 29 @