Kalendorius

LDSF 2021 METŲ VARŽYBŲ KALENDORIUS (atnaujintas rugsėjo 17 d.). PASTABA. SPAUSTI ANT PAVADINIMO

Jun
16
Sun
Strabag Czech MTB CUP Zadov
Jun 16 all-day
Jun
21
Fri
Europos žaidynės
Jun 21 – Jun 30 all-day
TV Dubnica jaunių daugiaidienės
Jun 21 – Jun 23 all-day
Jun
22
Sat
Restart MTB XCO Ralaegerszhen
Jun 22 all-day
Jun
23
Sun
Lietuvos plento taurė
Jun 23 all-day
Jun
28
Fri
Lietuvos plento čempionatas
Jun 28 – Jun 30 all-day
Jun
29
Sat
Csomor Kupa
Jun 29 all-day
Lietuvos BMX čempionatas (16 metų ir jaunesni), 3 etapas, Taurės varžybos 17 m. ir vyresni
Jun 29 all-day
Jul
5
Fri
IBYT International Belgian Youth Tour 2019
Jul 5 – Jul 7 all-day
Jul
7
Sun
Lietuvos BMX čempionatas
Jul 7 all-day
Jul
9
Tue
Europos jaunių ir U23 treko čempionatas
Jul 9 – Jul 14 all-day
Jul
11
Thu
UEC Jaunių ir Elito Europos čempionatas @ Valmiera
Jul 11 – Jul 14 all-day
Jul
12
Fri
Mercedes-Benz UCI Worl Cup , IV etapas
Jul 12 – Jul 14 all-day
Jul
20
Sat
Lietuvos MTB CXO čempionatas @ MTB Trails Park
Jul 20 all-day
Jul
21
Sun
Europos jaunimo Olimpinis festivalis
Jul 21 – Jul 27 all-day
Jul
23
Tue
UCI BMX Pasaulio čempionatas
Jul 23 – Jul 28 all-day
Jul
25
Thu
Europos MTB čempionatas, XCEXCO-XCR
Jul 25 – Jul 28 all-day
Aug
2
Fri
Mercedes-Benz UCI Worl Cup , V etapas
Aug 2 – Aug 4 all-day
Aug
4
Sun
XCM maratono čempionatas
Aug 4 all-day
Aug
7
Wed
Europos plento čempionatas
Aug 7 – Aug 11 all-day
Aug
9
Fri
Mercedes-Benz UCI Worl Cup , VI etapas
Aug 9 – Aug 11 all-day
Aug
12
Mon
Vaikų ir jaunučių čempionatas
Aug 12 – Aug 13 all-day
Aug
14
Wed
UCI Pasaulio jaunių treko čempionatas
Aug 14 – Aug 18 all-day
Aug
16
Fri
Lietuvos jaunučių daugiadienių lenktynių čempionatas
Aug 16 – Aug 18 all-day
Aug
17
Sat
SMScredit.lv BMX čempionatas 5 etapas
Aug 17 – Aug 18 all-day
Aug
18
Sun
IKI VELOMARATONAS @ Vilnius
Aug 18 all-day
Aug
23
Fri
Japan Track Cup
Aug 23 all-day
Aug
24
Sat
Mokinių MTB čempionatas
Aug 24 all-day
Mokinių MTB čempionatas
Aug 24 all-day
SMScredit.lv BMX čempionatas 6 etapas
Aug 24 – Aug 25 all-day
Aug
28
Wed
Pasaulio MTB XCO, DHI, čempionatas
Aug 28 – Sep 1 all-day
Aug
30
Fri
Tarptautinės treko varžybos – Panevėžys 2019 ir Lietuvos suagusiųjų treko čempionatas
Aug 30 – Sep 1 all-day
Aug
31
Sat
Lietuvos BMX čempionatas (16 metų ir jaunesni), 4 etapas, Taurės varžybos 17 m. ir vyresni
Aug 31 all-day
Sep
21
Sat
UCI MTB maratono pasaulio čempionatas
Sep 21 – Sep 22 all-day
Sep
22
Sun
Pasaulio plento čempionatas
Sep 22 – Sep 29 all-day
Oct
5
Sat
CX CUP
Oct 5 all-day
Oct
16
Wed
Europos treko čempiontas
Oct 16 – Oct 20 all-day
Oct
27
Sun
Lietuvos CX (kroso) čempionatas
Oct 27 all-day
Oct
31
Thu
Pasaulio treko taurė
Oct 31 – Nov 3 all-day
Nov
7
Thu
Pasaulio treko taurė
Nov 7 – Nov 10 all-day
Nov
9
Sat
Europos CX čempionatas
Nov 9 – Nov 10 all-day
Nov
14
Thu
Dviračių sporto trenerių mokymai @ Best Baltic Kaunas
Nov 14 – Nov 15 all-day
Nov
29
Fri
Pasaulio treko taurė
Nov 29 – Dec 1 all-day
Dec
6
Fri
Pasaulio treko taurė
Dec 6 – Dec 8 all-day
Dec
13
Fri
Pasaulio treko taurė
Dec 13 – Dec 15 all-day
Jan
24
Fri
Pasaulio treko taurė
Jan 24 – Jan 26 all-day
Feb
1
Sat
Pasaulio BMX taurės 1-4 etapas
Feb 1 – Feb 9 all-day
Pasaulio dviračių kroso (CX) čempionatas
Feb 1 – Feb 2 all-day
Feb
8
Sat
Baltijos šalių ir Lietuvos elito treko čempionatas kartu su Atviromis Panevėžio m vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo pirmenybėmis
Feb 8 – Feb 9 all-day
Feb
26
Wed
Pasaulio treko čempionatas
Feb 26 – Mar 1 all-day