Kalendorius

LDSF 2021 METŲ VARŽYBŲ KALENDORIUS (atnaujintas balandžio 22 d.)

Apr
30
Tue
Carpatian Tour
Apr 30 – May 5 all-day
May
1
Wed
Five rings of Moskow
May 1 – May 5 all-day
Grudziadz
May 1 – May 4 all-day
Kluzbork
May 1 – May 3 all-day
Prostejowa
May 1 – May 4 all-day
May
4
Sat
Kriteriumo varžybos
May 4 – May 5 all-day

ATVIRŲ UTENOS DVIRAČIŲ SPORTO MERGAIČIŲ,

VAIKŲ IR JAUNUČIŲ KRITERIUMO PIRMENYBIŲ

NUOSTATAI

 

 

  1. TIKSLAS IR UŽDAVINIAI

Dviračių sporto varžybos rengiamos siekiant populiarinti dviračių sportą, skatinti sportininkus siekti aukštų rezultatų.

 

  1. VARŽYBŲ ORGANIZATORIAI – Utenos daugiafunkcis sporto centras.

 

  1. PRIĖMIMO SĄLYGOS, PARAIŠKOS, ATVYKIMO LAIKAS

3.1. Dalyvių ir trenerių komandiravimo išlaidas apmoka komandiruojanti organizacija.

3.2. Atvykimo laikas  2019 05 04 iki 14.00 val. adresu:  Utena, K. Donelaičio g. 38, Utenos daugiafunkcis sporto centras, tel. 8 686 85765.

Paraiškos – el. paštu: direktorius@sportas.utena.lm.lt

 

  1. VARŽYBŲ VYKDYMO SĄLYGOS , DALYVIAI

4.1. Varžybos vykdomos pagal patvirtintas dviračių sporto taisykles bei LDSF nustatytas pavaras.

4.2. Komandos sudėtis neribojama.

4.3. Dalyviai: mergaitės, vaikai, jaunutės, jaunučiai.

4.4. Varžybose kviečiami dalyvauti visų Lietuvos miestų, rajonų bei Latvijos dviratininkai(ės).

 

  1. VARŽYBŲ PROGRAMA

I turas

Gegužės 4 d. 16.00 val. žiedinės lenktynės mergaitėms -10 ratų x 1,4 km (5TF);

16.35 val. žiedinės lenktynės vaikams – 12 ratų x 1,4 km (6TF);

17.15 val. žiedinės lenktynės jaunutėms – 14 ratų x 1,4 km (7TF);

18.00 val. žiedinės lenktynės jaunučiams – 20 ratų x 1,4 km (10TF);

 

II turas

Gegužės 5 d. 10.00 val. žiedinės lenktynės mergaitėms -10 ratų x 1,4km (5TF);

10.35 val. žiedinės lenktynės vaikams – 12 ratų x 1,4 km (6TF);

11.15 val. žiedinės lenktynės jaunutėms – 14 ratų x 1,4 km (7TF);

12.00 val. žiedinės lenktynės jaunučiams – 20 ratų x 1,4 km (10TF);

 

  1. APDOVANOJIMAS

Nugalėtojai ir prizininkai  visose amžiaus grupėse surinkę daugiausia taškų per dviejų turų varžybas, apdovanojami medaliais, taurėmis bei diplomais.

May
11
Sat
Minsk Cup
May 11 all-day
May
12
Sun
Grand Prix Minsk
May 12 all-day

Varžybose dalyvaus Lietuvos vyrų elito rinktinė bei Klaipėda Cycling team.

May
17
Fri
Kozeglowy
May 17 – May 19 all-day
Szlekami Juri
May 17 – May 19 all-day
May
22
Wed
Baltik Kakonosze Tour
May 22 – May 26 all-day
May
23
Thu
Kiev Olimpic Ring Women Race 2019
May 23 – May 27 all-day
Tour of Estonia
May 23 – May 25 all-day
May
24
Fri
Lietuvos porinių ir žiedinių lenktynių čempionatas
May 24 – May 25 all-day
May
31
Fri
TV Darlovas
May 31 – Jun 2 all-day
Jun
1
Sat
Orlen Nations Grand Prix
Jun 1 – Jun 2 all-day
TV Darlovas
Jun 1 – Jun 2 all-day
Jun
7
Fri
Skuodo A. Lenkio atminimo varžybos
Jun 7 – Jun 8 all-day
Jun
14
Fri
Lietuvos plento jaunių čempionatas ir tarptautinės R. Navardausko taurės varžybos
Jun 14 – Jun 15 all-day
Jun
21
Fri
Europos žaidynės
Jun 21 – Jun 30 all-day
TV Dubnica jaunių daugiaidienės
Jun 21 – Jun 23 all-day
Jun
28
Fri
Lietuvos plento čempionatas
Jun 28 – Jun 30 all-day
Jul
5
Fri
IBYT International Belgian Youth Tour 2019
Jul 5 – Jul 7 all-day
Jul
21
Sun
Europos jaunimo Olimpinis festivalis
Jul 21 – Jul 27 all-day
Aug
7
Wed
Europos plento čempionatas
Aug 7 – Aug 11 all-day
Aug
12
Mon
Vaikų ir jaunučių čempionatas
Aug 12 – Aug 13 all-day
Aug
16
Fri
Lietuvos jaunučių daugiadienių lenktynių čempionatas
Aug 16 – Aug 18 all-day
Aug
18
Sun
IKI VELOMARATONAS @ Vilnius
Aug 18 all-day
Sep
22
Sun
Pasaulio plento čempionatas
Sep 22 – Sep 29 all-day
Mar
22
Sun
NCUP – Trofeo Da Moreno – Piccolo Trofeo Alfreo Binda
Mar 22 all-day
Mar
28
Sat
Gent-Wevelgem/Grote Prijs A. Noyelle-Ieper
Mar 28 – Mar 29 all-day
Apr
3
Fri
45 International Cottbus junioren
Apr 3 – Apr 4 all-day
Apr
12
Sun
NCUP Healthy Ageing Tour Junior Women
Apr 12 – Apr 14 all-day
Apr
26
Sun
NCUP EPZ Omloop van Borsele
Apr 26 – Apr 28 all-day
Apr
30
Thu
La Coupe du President de la Ville de Grudziądz
Apr 30 – May 3 all-day
May
7
Thu
Course de la Paix Juniors
May 7 – May 10 all-day
May
8
Fri
2020 Le Tour du Gevausan Occitanie
May 8 – May 10 all-day
May
22
Fri
39e SPIE Internationale Juniorendriedaagse
May 22 – May 24 all-day
Porinių l. čempionatas ir grup. lenktynės
May 22 – May 23 all-day
May
25
Mon
Trophee Centre Morbihan
May 25 – May 26 all-day
May
30
Sat
Tour du Pays de Vaud
May 30 – Jun 2 all-day
Jun
1
Mon
Orlen Nations Grand Prix
Jun 1 – Jun 2 all-day
Jun
6
Sat
Course se la Paix Grand Prix Priessnitz spa
Jun 6 – Jun 9 all-day
Jun
10
Wed
Pasaulio studentų čempionatas
Jun 10 – Jun 14 all-day
Jun
19
Fri
Atviros Utenos dviračių sporto mergaičių, vaikų, jaunučių ir jaunių pirmenybės, skirtos LSD “Žalgiris” Utenos tarybos prizams laimėti
Jun 19 – Jun 20 all-day
Jun
20
Sat
32. LVM Saarland Trofeo
Jun 20 – Jun 23 all-day
Jun
26
Fri
Lietuvos dviračių sporto federacijos mergaičių, vaikų, jaunučių ir jaunių vasaros plento pirmenybės @ Molėtai
Jun 26 – Jun 27 all-day
Jul
1
Wed
Tartu daugiadienės @ Estija, Otepee
Jul 1 @ – Jul 4 @
Jul
3
Fri
37 ste Sint Martinusprijs Kontich
Jul 3 – Jul 6 all-day
Jul
4
Sat
Latvijos plento pirmenybės @ Dobelė
Jul 4 – Jul 5 all-day