Skip to content Skip to footer

Naujienos

Aivaras Mikutis Europos čempionato grupinėse lenktynėse – 41-as

Nyderlandų provincijoje Drentėje vykstančio Europos dviračių plento čempionato jaunimo vaikinų grupinėse lenktynėse, kuriose dalyvavo 143 dviratininkai, Aivaras Mikutis finišavo 41-as. Nugalėjo danas Henrik Pedersen. Jis 136,5 km nuvažiavo per 3 val. 12 sek. (vid. greitis – 45,448 km/h). Antras finišavo ispanas Ivan Romeo (+25

Lietuvos jaunių komanda Europos čempionate – aštunta

Nyderlandų provincijoje Drentėje vykstančio Europos dviračių plento čempionato 38,6 km jaunių mišrios estafetės varžybose Lietuvos komanda, kurią sudarė Dominykas Burka, Aironas Gerdauskas, Kristupas Mikutis, Gabija Jonaitytė, Auksė Lekavičiūtė ir Skaistė Mikašauskaitė, užėmė aštuntą vietą. Nugalėjo Italijos atstovai – 48 min. 14,15 sek. (vid. greitis

Aivarą Mikutį Europos čempionate nuo medalio skyrė 5 sekundės

Trečiadienį Nyderlandų provincijoje Drentėje prasidėjusio Europos dviračių plento čempionato jaunimo (iki 23 m.) vaikinų asmeninėse lenktynėse laikui Aivaras Mikutis iškovojo penktą vietą. Tai – geriausias Lietuvos jaunimo grupės dviratininkų pasiekimas šioje Europos pirmenybių rungtyje nuo 2009 metų. Aivaras tapo ketvirtuoju Lietuvos dviratininku,  Senojo žemyno

Katažina Sosna pasaulio reitinge sugrįžo į „Top-3“

Dviratininkė Katažina Sosna, atstovaujanti Italijos komandai „Torpado Factory Team“, Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) kalnų dviračių (MTB) kroso maratono reitinge iš penktos vietos pakilo į trečią. Į pirmąjį trejetą po metų pertraukos sugrįžusi Lietuvos dviratininkė turi 1219 taškų. K. Sosna praėjusį šeštadienį pasaulio taurės

Europos dviračių plento čempionate Nyderlanduose – 18 Lietuvos atstovų

Trečiadienį, rugsėjo 20-ąją, Nyderlandų provincijoje Drentėje, prasidedančiame Europos dviračių plento čempionate Lietuvai atstovaus 18 dviratininkų. Mūsų šalies sportininkai per penkias dienas startuos 10-yje lenktynių iš 14. Pirmą varžybų dieną – trečiadienį – asmeninėse lenktynėse laikui startuoja 8 Lietuvos atstovai. Ketvirtadienį Lietuvos jauniai išbandys jėgas

Dominykas Burka Belgijoje finišavo ketvirtas

Europos dviračių plento čempionatui besirengiančios Lietuvos jaunių vaikinų rinktinės narys Dominykas Burka Mesene (Belgija) vykusiose jaunių lenktynėse iškovojo ketvirtą vietą. Nugalėjo belgas Jenthe Verstraete. Jis 84 km (12 ratų x 7 km) nuvažiavo per 1 val. 54 min. 49 sek. (vid. greitis – 43,78