Skip to content Skip to footer

Naujienos

Justinas Pavlovas nugalėjo Lenkijoje, Šarūnas Pacevičius – trečias

Lenkijoje surengto kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso (XCO) varžybų „Puchar Mazowsza“ II-ojo etapo jaunių vaikinų grupėje nugalėjo Justinas Pavlovas. Kauno DSK „Minu“ atstovas 4 ratus įveikė per 55 min. 39 sek. ir antrą vietą užėmusį varžovą aplenkė 15 sek. Eimantas Gaiduk (Lietuvos rinktinė, +13.32)

Plento varžybose Latvijoje – 13 prizinių vietų

Latvijoje surengtų dviračių plento varžybų „Dobeles kauss 2024“ asmeninėse lenktynėse laikui (5 ir 10 km) šeštadienį dalyvavo 312 dviratininkų, tarp kurių buvo ir 74 Lietuvos sportininkai. Nugalėtojais tapo Gabija Jonaitytė (Panevėžio DSK „Fortūna“), Skaistė Mikašauskaitė, Gabija Aliukevičiūtė (abi – Kauno SM „Gaja“), Augustė Audinytė

Europos BMX lenktynių taurėje – puikus Augusto Baškio pasirodymas

Europos BMX lenktynių taurės varžybų 5-ajame etape Benatkuose prie Jizeros (Čekija) šeštadienį Lietuvos atstovas Augustas Baškys (Šiaulių SC „Dubysa“) jaunimo (U-23) grupėje (47 dalyviai) pasiekė finalą ir jame finišavo 7-as. Nugalėjo čekas Marek Neužil, kuris pernai Europos čempionate buvo 5-as. Antrą vietą užėmė vokietis

„Voltas – Madaris“ Lietuvos treko taurėje – per 130 dviratininkų

Panevėžyje, „Kalnapilio“ arenoje, surengtose antrosiose „Voltas – Madaris“ Lietuvos treko taurės varžybose, kurias sudarė 6 etapai, dalyvavo 131 dviratininkas (112 vyrų ir 19 moterų) iš penkių šalių: Belgijos, Estijos, Latvijos, Ukrainos ir Lietuvos. Elito grupėje klasifikuoti 57, o mėgėjų – 90 dviratininkų. 16 sportininkų

Pasaulio vicečempionui Algimantui Guzevičiui – 70 metų

Algimantas Guzevičius – pirmasis lietuvis, tapęs pasaulio dviračių sporto suaugusiųjų čempionato prizininku. Jam balandžio 11-ąją sukako 70 metų. Lietuvos dviračių sporto federacija sveikina Algimantą jubiliejaus proga ir linki sveikatos, energijos bei smagių akimirkų. Sporto naujienų portale Sportas24.lt publikuojamas straipsnis apie A. Guzevičių. Dėkojame straipsnio

Kvietimas į varžybas Utenoje

Balandžio 19-20 d. Utenoje vyks atvirosios Utenos dviračių sporto pavasario pirmenybės, kurias organizuoja Utenos daugiafunkcis sporto centras ir Lietuvos dviračių sporto federacija. Varžybose gali dalyvauti vaikai, jaunučiai, jauniai, jaunimo (U-23) grupės atstovai, moterys bei mėgėjos ir mėgėjai. Kviečiame registruotis! Registracija vyksta iki balandžio 16