20-uke – dvi Lietuvos dviratininkės

Ispanijoje 5-ą kartą surengtų moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Setmana Ciclista Valenciana“ (UCI I kategorija) bendrojoje įskaitoje vietas 20-uke užėmė dvi Italijos komandai „Aromitalia – Basso Bikes – Vaiano“ atstovaujančios Lietuvos dviratininkės: Rasa Leleivytė klasifikuota 14-a, o Inga Češulienė – 20-a. Rasai atiteko 5, o Ingai – 3 pasaulio reitingo taškai.

Nugalėjo dabartinė Europos ir buvusi pasaulio čempionė olandė Annemiek van Vleuten („Movistar“). Ji pelnė 125 pasaulio reitingo taškus. Lietuvių komandos draugė italė Letizia Borghesi (+2.34) užėmė 9-ą vietą.

R. Leleivytė, kuri antrajame etape buvo 10-a, nuo nugalėtojos atsiliko 3 min. 17 sek., o I. Češulienė – 3 min. 20 sek.

Iš 136 dviratininkių klasifikuotos 99.

Komandų įskaitoje „Aromitalia – Basso Bikes – Vaiano“ užėmė 5-ą vietą.

Paskutinį, 4-ąjį, etapą (114 km) sekmadienį laimėjo slovėnė Urška Žigart („Team BikeExchange“) – 3 val. 30 min. 13 sek. Nugalėtojos laikas įskaitytas 2-48 vietas užėmusioms dviratininkėms.

L. Borghesi finišavo 9-a, I. Češulienė – 34-ą, o R. Leleivytė – 40-a.