Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

A.Kruopio komanos draugo pergalė keičia lietuvio planus

Aidis Kruopis 4Penktadienį Turkijoje daugiadienėse lenktynėse “Presidential Cycling Tour of Turkey”  ir toliau visus stebino jaunasis Aidžio Kruopio komandos draugas britas Adamas Yatesas, kuris laimėjo šeštąjį etapą ir apsivilko lyderio marškinėlius.

Iki kalno viršūnės likus apie 2 km į ataką šoko “Lotto Belisol” australas Adamas Hansenas, netrukus paskui jį nuvažiavo iki tol antras rikiuotėje buvęs ir tuo metu lyderio marškinėlius vilkinčiam estui Reinui Taaramae (“Confidis, Solutions Credits”) 6 sekundes pralaimintis A.Yatesas.

Aplenkęs australą 21-ių metų britas A.Yatesas padidino pranašumą ir likusius kilometrus iki finišo važiavo vienas. Grupėje be komandos draugų likęs estas desperatiškai bandė neatsilikti daugiau nei  juos skiriančias šešias sekundes, bet pranašumas tik augo. O pabaigoje estą nuo lyderio marškinėlių praradimo galėjo išsaugoti “Cannondale” komandai atstovaujantis Davide’as Formolo, kuris likus apie 300 metrų atakavo ir taip galėjo ištirpdyti pranašumą.

Deja, bet R.Taaramae nepavyko pasigauti italo rato ir šeštojo etapo nugalėtojui jis pralaimėjo 7 sekundes ir neteko lyderio marškinėlių. Likę du lygumų etapai, jei nenutiks nieko netikėto neturėtų pakeisti lyderių rikiuotės.

Prieš Turkijos turą “Orica-GreenEDGE” komanda atvyko su mintimis laimėti atskyrus etapus ir pasižiūrėti kaip atrodys jaunieji broliai Yatesai, bet vienas iš jų patyrė traumą, o antrasis kiek netikėtai tapo lenktynių lyderiu. Tai iš esmės keičia lenktynių taktiką paskutiniuose dviejuose etapuose, kuriuose save turėjo parodyti A.Kruopis. Dabar visas komandos dėmesys bus išlaikyti lyderio marškinėlius.