A.Kruopiui daugiadienių lenktynių startas Turkijoje nesėkmingas

Aidis KruopisSekmadienį Turkijoje Aidis Kruopis iš “ORICA-GreenEDGE” komandos startavo daugiadienėse lenktynėse “Presidential Cycling Tour of Turkey”. Aštuonių etapų lenktynės prasidėjo Alanya mieste, kur dviratininkams reikėjo įveikti 85 kilometrus Alanya miesto apylinkėse ir keturis ratus po 15 km miesto centre.

Lenktynių pabaigoje sprinterių komandos pavijusios penkių bėglių grupę organizavo savo sprinterių išvežimus į priekį. Iki finišo likus 4 km A.Kruopio komanda po ilgo dešinio posūkio ištempė grupę ir važiavo labai geroje pozicijoje, bet po kilometro išsibarstė.

“Viskas buvo gerai, bet aš pasimečiau nuo savo komandos. Bandžiau kovoti vienas, bet šiandien nesusiklostė. Savo forma esu patenkintas, tikimės Turkijoje kažką nuveikti” – po pirmojo etapo pasakojo A.Kruopis

Lenktynes laimėjo britas Markas Cavendishas iš “Omega Pharma – Quick-Step” komandos, jis 144,7 km trasą įveikė per 3 val 15 min ir 43 sek. Antras liko italas Elia Viviani iš “Cannondale” komandos, o trečias Theo Bosas iš “Belkin-Pro Cycling Team” komandos. A.Kruopis finišavęs 25-oje vietoje buvo geriausias savo komandoje.

Antrame etape dviratininkams reikės įveikti 174,2 km iš Alanya į Kemer, lenktynių tiesioginė transliacija nuo 12 val  30 min per Eurosport.