Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

A.Trebaitė Pasaulio treko čempionato omniumo rungtyje liko 16-ta

Sekmadienį Prancūzijoje po dvi dienas trukusių kovų finišavo Pasaulio treko čempionato omniumo rungtis. Lietuvė Aušrinė Trebaitė puikiai pradėjo varžybas, bet vėliau prasti rezultatai vis blogino jos poziciją ir po finalinės rungties dėl taškų A.Trebaitė liko 16-oje vietoje.

Vakar lietuvė laimėjo 10 km skračą ir tapo omniumo rungties lydere. A.Trebaitė kartu su Amalle Dideriksen iš Danijos, Caroline Ryan iš Airijos ir baltaruse Tatsiana Sharakova grupę aplenkė ratu, o sprinte finišavo pirma.

Antroje 3 km persekiojimo rungtyje A.Trebaitė kaip lyderė startavo paskutinėje poroje. Deja pakartoti pirmos rungties sėkmės lietuvei nepavyko, ji liko 15-ta. A.Trebaitė 3 km distanciją įveikė per 3 min ir 43.395 sek ir po dviejų rungčių smuktelėjo į devintąją poziciją. Persekiojimą laimėjo britė Laura Trott, kurios laikas buvo 3 min ir 32.798 sek, o lydere po dviejų rungčių tapo australė Annette Edmondson.

Trečioje eliminavimo rungtyje A.Trebaitė iškrito labai greitai. Lietuvė išsilaikė tik keturis ratus ir bendroje elimimavimo rungties įskaitoje liko 19-oje vietoje už kurią jai atiteko tik 4 taškai. Rungtį laimėjo Olimpinė čempionė, britė L.Trott, antra liko olandė K.Wild, trečia belgė Jolien D’Hoore.

500 m rungtyje ATrebaitė du ratus įveikė per 36.061 sek ir užėmė penkioliktą vietą. Nugalėtoja tapo A.Edmondson, kurios laikas buvo 35.064 sek. Vieną ratą iš eigos lietuvė įveikė prasčiausiai. Jos laikas buvo 15.282 sek ir tai jai garantavo tik 20-ą vietą bei du įskaitinius taškus.

Paskutinėje finalinėje rungtyje A.Trebaitė laimėjo pirmąjį tarpinį finišą ir prie savo sąskaitos pridėjo dar penkis taškus. Viso omniume surinkusi tik 75 taškus ji liko 16-oje vietoje.

Nugalėtoje tapo australė A.Edmondson, kuri laimėjo 500 metrų ir rato iš eigos rungtis, o taškų lenktynėse pridėjo dar 14 įskaitinių taškų ir su 192 taškais tapo Pasaulio čempionė. Antra su 176 taškais liko L.Trott, trečia su 175 taškais K.Wild.