Aidis Kruopis ir Evaldas Šiškevičius pelnė po penkis pasaulio reitingo taškus

Sekmadienį Ispanijoje vykusiose 33-iosiose dviračių lenktynėse „Clasica de Almeria“ (UCI HC kategorija) lietuvis Aidis Kruopis („Verandas Willems – Crelan“) finišavo 16-as ir pelnė penkis pasaulio reitingo taškus.

Aidis Kruopis (antras iš kairės) su komandos draugais. Lenktynių organizatorių nuotr.

Nugalėjo australas Caleb Ewan („Mitchelton – Scott“). Jis 185,1 km nuvažiavo per 4 val. 35 min. 28 sek. (vid. greitis – 40,32 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-26 vietas užėmusiems dviratininkams.

Iš 133 lenktynių dalyvių klasifikuoti 129.

Italijoje surengtose 55-osiose lenktynėse „Trofeo Laigueglia“ (UCI HC kategorija) lietuvis Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) užėmė 23-ią vietą ir taip pat pelnė penkis pasaulio reitingo taškus.

Nugalėjo Italijos rinktinės atstovas Moreno Moser. Jis 203,7 km nuvažiavo per 5 val. 10 min. 50 sek. (vid. greitis – 39,32 km/h) ir 2-9 vietas užėmusius dviratininkus aplenkė 43 sek. E. Šiškevičius nuo nugalėtojo atsiliko 3 min. 45 sek.

Iš 141 startavusio dviratininko finišavo tik 42.