Aidis Kruopis paskutiniajame „Sharjah Tour“ lenktynių etape – trečias!

Jungtiniuose Arabų Emyratuose surengtų daugiadienių dviračių lenktynių „Sharjah Tour“ (UCI I kategorija) paskutiniajame, ketvirtajame, etape šeštadienį Aidis Kruopis („Verandas Willems – Crelan“) po finišo sprinto užėmė trečią vietą. 31-erių metų lietuviui atiteko trys pasaulio reitingo taškai.

Nugalėjo Italijos dviratininkas Jakub Mareczko („Wilier Triestina – Selle Italia“). Jis 99,1 km nuvažiavo per 2 val. 6 min. 45 sek. (vid. greitis – 46,91 km/h). Antras finišavo prancūzas Bryan Coquard („Vitel Concept“). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-29 vietas užėmusiems dviratininkams.

Lenktynių nugalėtoju tapo Evaldo Šiškevičiaus komandos draugas ispanas Javier Moreno („Delko Marseille Provence KTM“).

A. Kruopis (+12.59) klasifikuotas 72-as.

Iš 109 startavusių dviratininkų finišavo 101.