Aivaras Mikutis ir Justas Beniušis kopė ant prizininkų pakylos Norvegijoje

Lietuvos dviratininkas Aivaras Mikutis tapo Norvegijoje vykusių treko varžybų „Grand Prix Norway“ (UCI II kategorija) omniumo (daugiakovės) nugalėtoju. Aivaras surinko 143 taškus.

Antras buvo norvegas Karsten Feldmann (137 tšk.), o trečias – kitas norvegas Anders Oddli (130 tšk.).

Gabrielius Kundrotas (98 tšk.) užėmė septintą, o Justas Beniušis (54 tšk.) – 13-ą vietas.

Omniume dalyvavo 18 dviratininkų iš Airijos, Danijos, Latvijos, Lietuvos, Norvegijos ir Švedijos.

Kitą dieną surengtų „Stavanger Grand Prix“ (UCI II kategorija) varžybų skrečo rungtyje J. Beniušis iškovojo antra vietą. Nugalėjo norvegas K. Feldmann. Trečias buvo airis Andre Grennell.

A. Mikutis finišavo 12-as, o G. Kundrotas – paskutinis, 13-as.

Omniumą laimėjo norvegas Sondre Weiseth (171 tšk.). A. Mikutis (125 tšk.) tarp 14 dalyvių buvo penktas, J. Beniušis (86 tšk.) – aštuntas, o G. Kundrotas (67 tšk.) – dešimtas.