Aivaras Mikutis ir Rokas Adomaitis Utenoje iškovojo po du aukso medalius

Birželio 19-20 dienomis surengtose atvirosiose Utenos dviračių sporto vaikų, jaunučių ir jaunių pirmenybėse, skirtose Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ Utenos tarybos prizams laimėti, dalyvavo 120 dviratininkų, tarp kurių buvo ir daugiau nei 20 svečių iš Latvijos. Po du aukso medalius iškovojo Aivaras Mikutis (Šilalės SM/„Kvėdarna“, treneris Kęstutis Česaitis) ir Rokas Adomaitis (Klaipėdos „Viesulo“ sporto centras/„Klaipėda“, treneris Vaclovas Šiugždinis).

Dviratininkus pasveikino ir naujasis LDSF prezidentas Darius Levickis

A. Mikutis jaunių asmeninėse lenktynėse (15 km) antrą vietą užėmusį latvį Matisą Kalveršą pranoko 10,94 sek. Trečias buvo Mantas Bitinas (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija, +19,63 sek.). A. Mikutis pirmą vietą iškovojo ir grupinėse lenktynėse (55 km) tarp jaunių. Antras liko latvis Martinšas Maslovas, o trečias – M. Bitinas.

R. Adomaitis pergales šventė jaunučių grupėje. Jis asmeninėse lenktynėse (10 km), kuriose dalyvavo 30 dviratininkų, antroje vietoje likusį Jomantą Venckų (Šilalės SM/„Kvėdarna“) pranoko 31,12 sek. Trečioje vietoje – Kristupas Mikutis (Šilalės SM/„Kvėdarna“, +33,04 sek.). Rokas nugalėjo ir grupinėse lenktynėse (55 km). Antras buvo K. Mikutis, o trečias – J. Venckus.

Jaunių merginų asmenines lenktynes (10 km) laimėjo Rūta Rastauskaitė (Panevėžio Raimundo Sargūno SG/„Fortūna“). Antrą ir trečią vietas iškovojo Šilalės SM/„Kvėdarnos“ atstovės – atitinkamai Auksė Strainytė (+14,44 sek.) ir Monika Juškevičiūtė (+37,51 sek.).

Jaunučių merginų asmenines lenktynes (10 km) laimėjo Austėja Žekaitė (Šilalės SM/„Kvėdarna“). Antrą vietą iškovojo jos komandos draugė Skaistė Mikašauskaitė (+3,3 sek.), o trečią – latvė Ruta Zibene (+14,87 sek.). Grupines lenktynes tarp jaunučių merginų (35 km) laimėjo Kotryna Strakšytė (Utenos daugiafunkcis sporto centras). Antra buvo S. Mikašauskaitė ir Deimantė Šiaudkulytė.

Mergaičių asmeninėse lenktynėse (5 km) nugalėjo Auksė Lekavičiūtė (Šilalės SM/„Kvėdarna“). Antrą vietą iškovojo Miglė Daneikaitė (Utenos DSC, +10,35 sek.), o trečią – Viktorija Šabunkaitė (Vilkaviškio SM/„Aira“, +12,66 sek.). Grupinėse lenktynėse (25 km) pirma finišavo Vigailė Budreckytė (Panevėžio sporto centras/„Greitis“). Ant prizininkų pakylos kopė ir Erna Variakokytė (Panevėžio „Fortūna“) ir M. Daneikaitė.

Berniukų asmeninėse lenktynėse (10 km) pirmą vietą iškovojo Titas Laurinavičius (Kauno sporto mokykla „Gaja“). Antras buvo Nikolas Klimavičius (Utenos DSC, +13 sek.), o trečias – latvis Valters Tams (+23,94 sek.). Pastarasis nugalėjo grupinėse lenktynėse (35 km). Antrą vietą iškovojo Lukas Šišovas (Ignalinos kultūros ir sporto centras), o trečią – N. Klimavičius.

Varžybas surengė Utenos DSC ir Lietuvos dviračių sporto federacija.