Akvilė Gedraitytė lenktynėse Nyderlanduose finišavo septinta

Nyderlanduose vykstančių Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) jaunių (17-18 metų) merginų Tautų taurės varžybų 35-ųjų daugiadienių lenktynių „EPZ Omloop van Borsele“ antrajame etape šeštadienį Lietuvos rinktinės narė Akvilė Gedraitytė po finišo sprinto užėmė septintą vietą.

Nugalėjo belgė Shari Bossuyt. Ji 72,9 km (3 ratai po 24,3 km) nuvažiavo per 1 val. 53 min. 53 sek. (vid. greitis – 37,934 km/h). Nugalėtojos laikas įskaitytas 2-100 vietas užėmusioms dviratininkėms. Auksė Pikūnaitė užėmė 25-ą, Paulina Patinskaitė – 34-ą, Justė Juškevičiūtė – 98-ą, o Erika Župerkaitė (+3.22) – 101-ą vietas.

II etapo finišas

A. Gedraitytė pirmajame tarpiniame sprinto finiše finišavo trečia ir pelnė vieną premijinę sekundę.

Lydere išliko olandė Britt Knaven. A. Gedraitytė (+1.12) bendrojoje įskaitoje užima 18-ą, J. Juškevičiūtė (+1.46) – 32-ą, P. Patinskaitė (+2.05) – 44-ą, A. Pikūnaitė (+2.09) – 51-ą, o E. Župerkaitė (+5.51) – 104-ą vietas.

Klasifikuotos 128 dviratininkės.

Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė išlieka devinta.

Trijų etapų lenktynes pradėjo 147 dviratininkės iš 17 šalių ir 30 komandų (10 nacionalinių rinktinių).