Akvilė Gedraitytė lenktynėse Nyderlanduose – ketvirta

Nyderlanduose vykstančių Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) jaunių (17-18 metų) merginų Tautų taurės varžybų daugiadienių lenktynių „Healthy Ageing Tour“ pirmajame etape penktadienį Lietuvos rinktinės narė Akvilė Gedraitytė po finišo sprinto užėmė ketvirtą vietą.

Nugalėjo olandė Lonneke Uneken. Ji 80,5 km nuvažiavo per 2 val. 8 min. 15 sek. (vid. greitis – 37,661 km/h). Antra finišavo kita olandė Maike van der Duin, o trečia – švedė Wilma Olausson. Nugalėtojos laikas įskaitytas 2-42 vietas užėmusioms dviratininkėms.

Erika Župerkaitė (+11 sek.) užėmė 50-ą, Paulina Patinskaitė (+18 sek.) – 57-ą, o Auksė Pikūnaitė (+56 sek.) – 70-ą vietas.

Pirmajame tarpiniame sprinto finiše (31,4 km) A. Gedraitytė buvo antra, o antrajame (63,8 km) – trečia. Iki finišo likus keliems kilometrams, A. Pikūnaitė pateko į griūtį. Nepaisant to, Auksė pasiekė finišą.

Bendrojoje įskaitoje, įskaičius premijines sekundes, A. Gedraitytė yra septinta. Ji nuo lyderės L. Uneken atsilieka 10 sek.

Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė yra dešimta.

Lenktynes pradėjo 127 dviratininkės iš 16 šalių ir 32 komandų.