Akvilė Gedraitytė pasaulio čempionate – 24-a

Insbruke (Austrija) vykstančio 91-ojo pasaulio dviračių plento čempionato jaunių merginų pavienio starto lenktynėse pirmadienį  Akvilė Gedraitytė, pranokusi 22 varžoves, užėmė 24-ą vietą. 35-a startavusi Lietuvos atstovė nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 30,77 sek. (vid. greitis 41,594 km/h).

Aukso medalį iškovojo olandė Rozemarijn Ammerlaan. Ji 19,8 km distanciją įveikė per 27 min. 2,95 sek. (vid. greitis – 43,92 km/h). Sidabrą pelnė italė Camilla Alessio (+6,8 sek.), o bronzą – britė Elynor Backstedt (+17,94 sek.). Europos jaunių čempionė italė Vittoria Guazzini (+24,64 sek.) liko šešta.

A. Gedraitytė tarp Europos dviratininkių buvo 20-a. Iš viso lenktynėse dalyvavo 26 šalių atstovės. Akvilė 10,2 km atkarpą įveikė 25-a.

REZULTATAI

A. Gedraitytė šių metų Europos čempionato pavienio starto lenktynėse užėmė 14-ą vietą, o R. Ammerlaan buvo aštunta.

Antradienį 11.10 – 13.40 val. (Lietuvos laiku) vyksiančiose jaunių vaikinų pavienio starto lenktynėse dalyvaus Aristidas Kelmelis ir Erikas Šidlauskas.