Akvilė Gedraitytė tapo nugalėtoja Belgijoje

16-metė dviratininkė Akvilė Gedraitytė tapo šeštadienį Zvevezelėje (Belgija) vykusių lenktynių „Grote Prijs Province West-Vlaanderen“ jaunučių grupės (iki 17 metų) nugalėtoja.

© Francis Van Mechelen

Antrą vieta užėmė Nyderlandų, o trečią – Belgijos dviratininkės.

Šešta buvo Paulina Patinskaitė, o devintą – Karolina Motiejūnaitė.

Tarp visų dalyvių A. Gedraitytė klasifikuota antra. Ji į priekį praleido tik jaunių grupės (17-18 metų) atstovę prancūzę Victoire Berteau, kuri 56 km nuvažiavo per 1 val. 35 min. 37 sek. (vid. greitis – 34,21 km/h).

Lenktynėse dalyvavo 75 dviratininkės iš penkių šalių.

15-metė P. Patinskaitė sekmadienį Mol-Sleise (Belgija) vykusių lenktynių (56 km) jaunučių grupėje užėmė antrą vietą.

Nugalėjo Lietuvos ir Belgijos pilietybes turinti Gloria van Mechelen. Trečią vietą užėmė olandė Eline van Rooijen.

Devinta buvo A. Gedraitytė, vienuolikta – Gabija Gustaitė.

Jaunių grupės nugalėtoja tapo belgė Lotte Rotman.

Lenktynėse dalyvavo 35 jaunės ir 50 jaunučių.

Šeštadienį Budingene (Belgija) vykusiose jaunių (iki 18 metų) dviračių lenktynėse (79,2 km) 17-metis Romas Zubrickas užėmė septintą vietą.

Pergalę iškovojo britas Zakas Colemanas. Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-21 vietas užėmusiems dviratininkams.

Iš 135 startavusių dviratininkų finišavo 45.

Sekmadienį Italijoje vykusiose 11-osiose kalnų dviračių varžybose „Gran Fondo South Garda Bike“ nugalėtojos titulą gynusi Lietuvos dviratininkė Katažina Sosna („Torpado-Südtirol-International“) užėmė trečią vietą.

Pergalę iškovojo italė Mara Fumagalli („Polimedical – FRM“). Ji 60 km nuvažiavo per 2 val. 19 min. 56,97 sek. Antrą vietą užėmė kita italė Elena Gaddoni („Cicli Taddei“). Ji nuo nugalėtojos atsiliko 0,43 sek. 26-erių metų K. Sosną ir nugalėtoją skyrė 18 sek.