Akvilė Gedraitytė Tautų taurės lenktynėse Belgijoje – devinta

Belgijoje vykusiame Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) jaunių (17-18 metų) merginų Tautų taurės varžybų antrajame etape – lenktynėse Gentas – Vevelgemas –  Lietuvos rinktinės narė Akvilė Gedraitytė finišavo devinta.

© EYOF GYOR 2017 – Zoltan Vanik

Nugalėjo prancūzė Victoire Berteau. Ji 70 km nuvažiavo per 1 val. 55 min. 16 sek. (vid. greitis – 36,437 km/h). Antra finišavo olandė Lonneke Uneken, o trečia – norvegė Pernille Feldmann. Nugalėtojos laikas įskaitytas 2-37 vietas užėmusioms dviratininkėms, tarp jų ir trims lietuvėms: A. Gedraitytei, 26-ą vietą užėmusiai Auksei Pikūnaitei bei 36-ai finišavusiai Paulinai Patinskaitei. Erika Župerkaitė (+2.47) užėmė 84-ą vietą, o Dovilė Jonikaitė finišo nepasiekė.

Iš 135 startavusių dviratininkių klasifikuota 100.

Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė tarp 26 ekipų užėmė septintą vietą. Nugalėjo Nyderlandų rinktinė.

Prieš savaitę Italijoje vykusiame UCI jaunių merginų Tautų taurės varžybų pirmajame etape – „Trofeo da Moreno – Piccolo Trofeo Alfredo Binda“ lenktynėse (70,2 km) A. Gedraitytė finišavo dešimta.