Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„Antrosios karjeros“ mokymuose – ir būrelis jaunųjų dviratininkų

Antradienį, lapkričio 6-ąją, Vilniuje jau trečią kartą vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuojami mokymai „Antroji karjera“. Juose dalyvavo olimpinės pamainos sportininkai, tarp jų – ir dviračių sporto atstovai.

Mokymai vyko pagal Tarptautinio olimpinio komiteto ir pasaulinės įdarbinimo agentūros „Adecco“ specialią programą. Seminarą sportininkams vedė pasaulio šiuolaikinės penkiakovės pirmenybių prizininkas, sporto konsultantas bei medikas iš Ukrainos Dmitro Kirpulianskis bei LTOK užsienio ryšių direktorė, buvusi profesionali šaulė Vaida Masalskytė. Pasitelkę naujausius metodus seminaro vedėjai padėjo atskleisti visų klausytojų stipriąsias charakterio savybes, nustatė asmenybių tipus, supažindino su galimais studijų šaltiniais, padėjo atpažinti turimus įgūdžius ir patarė kaip juos pritaikyti kitose srityse. Praktinių užsiėmimų dalyje sportininkai buvo mokomi kaip užmegzti ir palaikyti ryšius, kaip parengti savo gyvenimą aprašymą (CV) ir kaip pasiruošti ir elgtis interviu metu.

Mokymuose iš dviratininkų dalyvavo Akvilė Gedraitytė, Paulina Patinskaitė, Rojus Adomaitis, Justas Beniušis, Denas Masiulis, Gabrielius Pabijanskas, Kasparas Punkrys ir Romas Zubrickas.

Drauge su dviračių sporto, imtynių, ledo ritulito, lengvosios atletikos, šaudymo sporto ir tinklinio atstovais „Antrosios karjeros“ mokymuose žinių sėmėsi bei patirtimi su jaunesniais kolegomis dalijosi  bėgikė Diana Lobačevskė bei profesionalaus ledo ritulininko karjerą baigiantis Mindaugas Kieras. Susirinkusius atletus pasveikino LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Parengta pagal LTOK informaciją

Nuotraukų autorė – Vaida Masalskytė