Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Arūnė Savičiūtė ir Viktorija Šumskytė pasaulio jaunių čempionate – penktos

Trečiadienį Eglyje (Šveicarija) prasidėjusio pasaulio jaunių dviračių treko čempionato merginų komandų sprinto rungtyje Lietuvos atstovės Arūnė Savičiūtė ir Viktorija Šumskytė užėmė penktą vietą.

Finale vokietės Lea Sophie Friedrich ir Alessa-Catriona Propster nugalėjo Kinijos atstoves. Trečią vietą užėmė Lenkijos, o ketvirtą – Naujosios Zelandijos dviratininkės.

Kvalifikacijos varžybose, kuriose dalyvavo 10 komandų, A. Savičiūtė ir V. Šumskytė užėmė šeštą vietą – 29,070 sek. Geriausiai pasirodė vokietės – 28,539 sek. Į pirmąjį etapą pateko aštuonios komandos. Už borto liko Honkongo ir Meksikos atstovės. Lietuvės (28,666 sek.) pirmajame etape 0,177 sek. nusileido kvalifikacijoje trečią vietą užėmusioms lenkėms (28,489 sek.). Tarp pirmajame etape pralaimėjusių komandų Lietuvos atstovės pasirodė geriausiai. Joms galutinėje įskaitoje ir atiteko penkta vieta. Šeštą vietą užėmė Rusija, septintą – Japonija, o aštuntą – Kazachstanas.

Merginų skrečo rungtyje Erika Župerkaitė tarp 31 dalyvės buvo 19-a. Lietuvos atstovė antrajame atrankos važiavime (25 ratai, 5 km) tarp 15 dalyvių buvo devinta ir pateko į finalą (38 ratai, 7,6 km), kuriame lenktyniavo 20 dviratininkių (po 10 geriausių iš dviejų atrankos važiavimų). Finale Erika liko priešpaskutinė.

Foto: UCI

Nugalėjo korėjietė Jieun Shin. Antrą vietą užėmė Lenkijos dviratininkė, o trečią – Vokietijos atstovė.

Informaciją parengė Tomas Gaubys