Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Auksas – Gabrieliui Pabijanskui ir Gvidui Usevičiui, varžybose debiutavo Simonos Krupeckaitės sūnus

Šeštadienį, liepos 7-ąją, Šiauliuose surengto Lietuvos mažųjų dviračių kroso (BMX) čempionato nugalėtojais elito ir jaunių (17-18 metų) grupėse tapo Šiaulių sporto gimnazijos atstovai Gabrielius Pabijanskas ir Gvidas Usevičius. Jie laimėjo ir pavienio starto, ir grupines lenktynes.

Po du sidabro medalius pelnė Lukas Karalius (Šiaulių sporto gimnazija) ir Gustas Usevičius (Sporto mokykla „Dubysa“). Du bronzos medalius iškovojo Aivaras Liekis (Šiaulių sporto gimnazija). Elito grupėje pavienio starto lenktynėse bronzą pelnė Rokas Nemaniūnas, o grupinėse lenktynėse – Linas Prapiestis (abu – SM „Dubysa“).

Kartu vyko ir Lietuvos BMX taurės varžybos 16 metų ir jaunesniems dviratininkams. Šiose varžybose jėgas išbandė ir mūsų treko karalienės Simonos Krupeckaitės bei Lietuvos dviračių treko rinktinės trenerio Dmitrijaus Leopoldo sūnus Maksimilianas.

Tai buvo jo debiutas BMX varžybose. Penktus metus einantis Maksimilianas dalyvavo berniukų iki 7 metų grupės važiavimuose ir užėmė trečią vietą. Nugalėjo Jaunius Čepulėnas („SM „Dubysa“).

8-10 metų berniukų grupėje nugalėjo Vytautas Šatas (SM „Dubysa“), 11-13 metų berniukų grupėje pergalę šventė Augustas Baškys (SM „Dubysa“), o 14-15 metų merginų ir vaikinų grupėje pirmoji vieta atiteko Vėjai Baškytei (SM „Dubysa“).

Mergaičių iki 13 metų grupėje nugalėjo Agnė Rimkutė (Pakruojo sporto centras), o 14 metų ir vyresnių merginų grupėje pirma buvo Akvilė Orbakaitė (Šiaulių sporto gimnazija/Pakruojis).

Informaciją parengė Tomas Gaubys

Foto: LDSF