Auksė Strainytė Europos jaunimo olimpiniame festivalyje – 35-a

Azerbaidžano sostinėje Baku vykstančio Europos jaunimo vasaros olimpinio festivalio dviračių plento merginų grupinėse lenktynėse ketvirtadienį Auksė Strainytė, pranokusi 40 varžovių, užėmė 35-ą vietą.

Auksė Strainytė. Foto: LTOK

Čempione tapo asmeninių lenktynių nugalėtoja britė Zoe Backstedt. Ji 50 km nuvažiavo per 1 val. 21 min. (vid. greitis – 37,037 km/h). Sidabro medalį iškovojo italė Francesca Barale (+1.04), o bronzos – asmeninių lenktynių vicečempionė rusė Aliona Ivančenko (+1.09). A. Strainytė nuo nugalėtojos atsiliko 5 min. 1 sek.

Gustė Stanišauskaitė (+5.54) užėmė 41-ą, o Rūta Rastauskaitė (+6.29) – 44-ą vietas.

Lenktynėse dalyvavo 75 dviratininkės iš 31 šalies.

REZULTATAI

Vaikinų grupines lenktynes laimėjo estas Madis Mihkels. Jis 75 km nuvažiavo per 1 val. 49 min. 24 sek. (vid. greitis – 41,133 km/h). Sidabrą pelnė italas Dario Belletta, o bronzą – slovakas Martin Svrček.

Vlad van Mechelen finišavo 66-as, Rokas Adomaitis – 67-as, o Gediminas Kubelskas – 68-as. Visi trys Lietuvos atstovai nuo nugalėtojo atsiliko 10 min. 29 sek.

Lenktynėse dalyvavo 91 dviratininkas iš 36 šalių.