Aušrinė Trebaitė treko varžybose Minske – trečia

Baltarusijos sostinėje Minske vykusių tarptautinių dviračių treko varžybų moterų daugiakovėje Aušrinė Trebaitė užėmė trečią vietą. 26 metų lietuvė šešiose rungtyse surinko 172 taškus.

Nugalėjo baltarusė Tatjana Šarakova (228 tšk.). Antrą vietą užėmė Rusijos atstovė Gulnaz Badykova (178 tšk.).

10522443_385789671607904_2754787403487583255_n

Pagirtinai daugiakovės varžybose (20 dalyvių) kovojo  19-metė Edita Mazurevičiūtė. Ji po keturių rungčių buvo ketvirta, tačiau po penktosios rungties nukrito į dešimtą poziciją, o paskutinėje rungtyje pažeidė taisykles ir buvo diskvalifikuota.

E. Mazurevičiūtė 25 km (100 ratų) grupinėse lenktynėse su 10 tarpinių finišų (14 dalyvių) užėmė šeštą vietą.

Vyrai ir moterys šiose varžybose kovojo dėl reitingo taškų, kurie svarbūs, siekiant patekti į pasaulio taurės etapus, vyksiančius Kolumbijoje, Naujojoje Zelandijoje bei Honkonge.

Jaunių merginų grupėje sėkmingai pasirodė Panevėžo sporto vidurinės mokyklos mokinė Olivija Baleišytė. 16-metė dviratininkė laimėjo 10 km (40 ratų) grupines lenktynes su keturiais tarpiniais finišais (17 dalyvių) bei skrečo (30 ratų; 7,5 km) rungtį. Grupinėse lenktynėse šešta buvo kita šios mokyklos moksleivė Karolina Seliavaitė.