Balninkuose – vaikų ir jaunučių dviračių plento čempionatas

Balninkuose (Molėtų raj.) vykstančio Lietuvos vaikų ir jaunučių dviračių plento čempionato asmeninėse lenktynėse pirmadienį daugiausiai medalių iškovojo Šilalės sporto mokyklos ir „Kvėdarnos“ dviračių sporto klubo atstovai. Jie pasipuošė keturiais medaliais (3-1-0). Utenos dviračių sporto centro dviratininkai pelnė tris (0-1-2), o Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro ir „Klaipėdos“ atstovai – du (1-1-0) medalius.

Jaunučių (15-16 metų) merginų 10 km lenktynes laimėjo Gustė Stanišauskaitė (Šilalės SM/„Kvėdarna“). Antrą vietą užėmė Rūta Rastauskaitė (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimanzija/„Fortūna“), o trečią – Greta Baskevičiūtė (Utenos DSC).

Jaunučių (15-16 metų) vaikinų 15 km lenktynių nugalėtoju tapo Rokas Adomaitis („Viesulo“ SC/„Klaipėda“). Antras buvo jo komandos draugas Arvydas Žukauskas, o trečias – Gediminas Kubelskas (Kauno SM „Gaja“).

Mergaičių (13-14 metų) 5 km lenktynėse pirmą vietą iškovojo Skaistė Kamilė Mikašauskaitė (Šilalės SM/„Kvėdarna“). Antroje vietoje – jos komandos draugė Auksė Lekavičiūtė, o trečioje – Deimantė Voronkova (Ignalinos KSC).

Berniukų (13-14 metų) 10 km lenktynes laimėjo Kristupas Mikutis (Šilalės SM/„Kvėdarna“). Antrą vietą užėmė Aironas Gerdauskas, o trečią – Rokas Stundžia (abu – Utenos DSC).

Asmeninėse lenktynėse dalyvavo 80 dviratininkų.