Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„Baltic Chain Tour“ lenktynės šiemet neįvyks

Tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ (2.2 kategorija) šiemet nebus. Rugpjūčio 23-28 dienomis Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje šeštą kartą turėjusios vykti varžybos atšauktos dėl trijų šalių organizatorių finansinių sunkumų ir skirtingo susitarimų traktavimo, skelbiama oficialiame lenktynių tinklapyje.  Varžybų direktorius estas Allaras Tonissaaras tikisi įveikti visus sunkumus ir surengti lenktynes 2017 metais.

„2011 metais, kai pradėjome organizuoti Baltijos turą, nemanėme, kad rengti lenktynes trijose šalyse bus taip sunku. Biudžeto ir įsipareigojimų pasiskirstymas turėjo tik palengvinti daugiadienių varžybų organizavimą trijose mažytėse Baltijos šalyse, tačiau taip neįvyko“, – apgailestavo A.Tonissaaras.

„Baltic Chain Tour“ buvo ilgiausios profesionalų dviračių lenktynės Baltijos regione. Varžybų organizatoriai dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie lenktynių rengimo per praėjusius penkerius metus.

Baltic Chain Tour

® Tomas Gaubys

„Esame užmezgę ryšius su dviračių lenktynių organizatoriais Suomijoje ir Švedijoje. Dėl puikaus susisiekimo keltais galėtumėme rengti lenktynes penkiose šalyse – Švedijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Manau, kad Šiaurės šalių prisijungimas padėtų išspręsti daugelį klausimų ir galėtumėme sugrįžti labiau organizuoti bei su didesniu biudžetu“, – sakė A.Tonissaaras.

Pirmąsias „Baltic Chain Tour“ lenktynes 2011 metais laimėjo estas Erkis Putsepas, antrąsias – lietuvis Gediminas Bagdonas,  trečiąsias – vokietis Philippas Walslebenas, ketvirtąsias – olandas Mathieu van der Poelis, o penktąsias – ukrainietis Andrijus Kulykas.

www.balticchaintour.com