Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„Baltic Chain Tour“ lenktynių karavanas šiemet į Lietuvą neužsuks

Dėl finansinių sunkumų šiemet Lietuvoje nebus surengtas nė vienas vyrų daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ etapas. Penktą kartą rengiamos varžybos rugpjūčio 18-20 dienomis vyks Estijoje ir trumpam užsuks į Latviją. Iš viso bus surengti trys etapai.

„Labai gaila, bet šiemet „Baltic Chain Tour“ lenktynės Lietuvoje nevyks. Iš pradžių buvo planuojama, kad visose trijose Baltijos šalyse bus surengta po du šių lenktynių etapus. Latviams pasitraukus iš varžybų organizavimo, estams ir mums gerokai padidėjo finansinė našta, todėl po ilgų svarstymų buvo priimtas sprendimas šiemet Lietuvoje lenktynių nevykdyti”, – sakė Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) generalinis sekretorius-direktorius Saulius Janeliūnas. – Norime, kad lenktynės neišnyktų iš dviračių sporto žemėlapio, todėl prisidėsime prie šių varžybų rengimo”.

IMG_1463

Lenktynės prasidės rugpjūčio 18 dieną Taline. Pirmąją varžybų dieną dviratininkai finišuos Pernu. Rugpjūčio 19 dieną varžybų dalyviai startuos Pernu, o finišuos Valgoje, kur rugpjūčio 20 dieną prasidės ir baigsis trečiasis etapas. Paskutinę varžybų dieną lenktynių karavanas užsuks į Latvijos miestus Valmierą ir Smiltenę.  

„Baltic Chain Tour“ lenktynėse, kurioms suteikta Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) 2.2 kategorija, startuos dvi Lietuvos komandos – šalies rinktinė ir „Top Team-Ultrabike“ ekipa. Lietuvos rinktinei turėtų atstovauti Egidijus Juodvalkis, Gediminas Kaupas, Žydrūnas Savickas, Raimondas Rumšas jaunesnysis ir Paulius Šiškevičius. „Top Team-Ultrabike“ komandos marškinėlius šiose lenktynėse vilkės Tomas Vaitkus, Airidas Videika, Mykolas Račiūnas, Elijus Čivilis, Deividas Vileniškis ir Jonas Ališauskas.

Foto –  Tomas Gaubys