Čempionų titulus apgynė Katažina Sosna ir Šarūnas Pacevičius

Rugpjūčio 5 dieną Lapiuose (Klaipėdos raj.) surengtas trečiasis Lietuvos kalnų dviračių (MTB) maratono čempionatas. Moterų varžybų nugalėtoja trečius metus iš eilės tapo Katažina Sosna („Torpado-Südtirol-International“), o tarp vyrų antrą kartą triumfavo Šarūnas Pacevičius („MyBike – AmberMix“).

K. Sosna iškovojo jau 11-ą pergalę šį sezoną. Ji 62 km (3 ratai) nuvažiavo per 3 val. 13 min. 0,2 sek. (vid. greitis – 23,3 km/h). Sidabro medalį pelnė Silvija Pacevičienė (Kauno SM „Gaja“, +7 min. 59 sek.), o bronzos – Greta Karasiovaitė („Torpado-Südtirol-International“, +58 min. 48,9 sek.).

Katažinos Sosnos asmeninio albumo nuotr.

Š. Pacevičius tris ratus įveikė per 2 val. 49 min. 44,5 sek. (vid. greitis – 26,5 km/h). Sidabro medalis atiteko Pauliui Natalevičiui („Focus Vilnius“, +1 min. 11,2 sek.), kuris pernai buvo trečias. Bronzos medalį pelnė Edgaras Kovaliovas („Top Team“, +2 min. 7 sek.).

Ketvirtą vietą užėmė Marius Pinaitis („MyBike – AmberMix“, +9 min. 46,5 sek.), penktą – Matas Dumčius („S-Sportas“, +18 min. 37,2 sek.), o šeštą – Laurynas Grigas („Jokers Santa Monica Networks“, +22 min. 1 sek.).