D. Manikas ir P. Natalevičius Europos čempionate pasiekė finišą, o K. Sosna – ne

Balandžio 22-ąją, sekmadienį, Spilimberge (Italija) surengto Europos kalnų dviračių (MTB) maratono čempionato vyrų elito grupėje finišą pasiekė abu Lietuvos atstovai: Domas Manikas užėmė 82-ą, o Paulius Natalevičius – 99-ą vietas.

Europos čempionu tapo rusas Aleksejus Medvedevas. Jis 104 km trasą įveikė per 4 val. 19 min. 59 sek. Sidabro ir bronzos medalius pelnė italai – atitinkamai Samuele Porro (+1.35) ir Fabian Rabensteiner (+3.11). D. Manikas nuo nugalėtojo atsiliko 53 min. 34 sek., o P. Natalevičius – 1 val. 31 min. 1 sek. Iš 119 startavusių dviratininkų (22 šalys) klasifikuoti 102.

Europos čempionės titulą iškovojo norvegė Gunn-Rita Dahle Flesjaa – 5 val. 6 min. 16 sek. Sidabro medalį pelnė lenkė Maja Wloszczowska (+24 sek.), o bronzos – šveicarė Arianne Luethi (+10.31). Iš 37 startavusių dviratininkių (14 šalių) klasifikuotos 27.

Katažina Sosna 27-ajame kilometre griuvo. Laimei, mūsų šalies atstovė rimtų sužalojimų nepatyrė. Įveikusi 50 km, Katažina pasitraukė iš lenktynių.

K. Sosna pernai Europos čempionate buvo penkta, užpernai iškovojo bronzos medalį, o 2015 metais užėmė septintą vietą.

Veteranų lenktynėse dalyvavo Artūras Remeika.