Daiva Ragažinskienė po ilgos pertraukos – pirmajame dešimtuke

Trečiadienį Nyderlanduose pirmą kartą vykusiose moterų dviračių lenktynėse „Veenendaal – Veenendaal Classic” (UCI I kategorija) Daiva Ragažinskienė (buvusi Tušlaitė, „Ale Cipollini“) finišavo devinta ir pelnė 25 pasaulio reitingo taškus. Lietuvė tarptautinėse lenktynėse į pirmąjį dešimtuką pateko po daugiau nei 16 mėnesių pertraukos.

Nugalėjo ir 125 pasaulio reitingo taškus pelnė 2017 metų pasaulio asmeninių lenktynių čempionė olandė Annemiek van Vleuten (Nyderlandų rinktinė). Ji 136,8 km nuvažiavo per 2 val. 25 min. 31 sek. (vid. greitis – 39,94 km/h) ir kovoje dėl pirmos vietos aplenkė lenkę Malgorzatą Jasinską („Movistar“). 3-71 vietas užėmusios dviratininkės nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 19 sek.

Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) užėmė 18-ą vietą. Už tai jai atiteko trys pasaulio reitingo taškai.

Iš 135 startavusių dviratininkių finišavo 91.