Daiva Tušlaitė lenktynėse Italijoje – 13-a

Italijoje vykusiose moterų dviračių lenktynėse „Giro Toscana – Memorial Michela Fanini“ (2.2 kategorija), kurias sudarė prologas ir du etapai,  Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Inpa – Bianchi“) užėmė 13-ą vietą.

Daiva Tušlaitė

Nugalėjo PAR dviratininkė Ashleigh Moolman („Cervelo – Bigla“). Jai atiteko 40 pasaulio reitingo taškų. D.Tušlaitė nuo jos atsiliko 1 min. 54 sek.

Silvija Latožaitė („Aromitalia – Vaiano“, +2.05) užėmė 14-ą, o jos komandos draugė Rasa Leleivytė (+3.09) – 22-ą vietas.

Iš 122 startavusių dviratininkių klasifikuotos 76.

Antrą etapą sekmadien5 laimėjo A.Moolman. Ji 96,3 km kalnuota trasa nuvažiavo per 2 val. 34 min. 37 sek. ir finiše įveikė brazilę Flavią Oliveirą. 3-11 vietas užėmusios dviratininkės nuo nugalėtojos atsiliko 52 sek.

D.Tušlaitė (+1.29), kuri po prologo ir pirmojo etapo buvo ketvirta, finišavo 13-a, S.Latožaitė (+1.29) – 15-a, o R.Leleivytė (+2.40) – 27-a.

1999 metais šias lenktynes laimėjo Edita Pučinskaitė, o 2009 metais – Diana Žiliūtė.