Daiva Tušlaitė lenktynėse Nyderlanduose finišavo 17-a

Nyderlanduose vykstančių moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Healthy Ageing Tour“ (UCI II kategorija) pirmo etapo antroje dalyje trečiadienį Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“) finišavo 17-a.

© Tomas Gaubys

Nugalėjo belgė Amy Pieters („Boels-Dolmans“). Ji 77,6 km nuvažiavo per 1 val. 53 min. 14 sek. (vid. greitis – 41,119 km/h) ir artimiausias varžoves aplenkė 5 sek.

D. Tušlaitė nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 23 sek.

Pirmo etapo pirmoje dalyje – 16,9 km pavienio starto lenktynėse – D. Tušlaitė užėmė 44-ą vietą.

Nugalėjo 2013 metų pasaulio ir praėjusių metų Europos čempionė olandė Ellen van Dijk („Sunweb“). Ji distanciją įveikė per 22 min. 18 sek. (vid. greitis – 45,471 km/h). 30-metė lietuvė jai pralaimėjo 2 min. 45 sek.

Bendroje įskaitoje pirmauja E. van Dijk. D. Tušlaitė užima 34-ą vietą. Ji nuo lyderės atsilieka 4 min. 3 sek.

Iš 93 startavusių dviratininkių klasifikuotos 82.

Penkių etapų lenktynės baigsis sekmadienį.

105-ose vyrų dviračių lenktynėse „Scheldeprijs“ (HC kategorija) Belgijoje lietuvis Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) finišavo 28-as ir pelnė penkis pasaulio reitingo taškus.

Nugalėjo vokietis Marcelis Kittelis („Quick-Step Floors“). Jis 202 km nuvažiavo per 4 val. 35 min. 25 sek. (vid. greitis – 44,006 km/h). G. Bagdonas nuo nugalėtojo atsiliko 7 sek.

Iš 167 startavusių dviratininkų klasifikuoti 155.