Daiva Tušlaitė Prancūzijoje pelnė 35 pasaulio reitingo taškus

Dviratininkė Daiva Tušlaitė (Lietuvos rinktinė) šeštadienį Prancūzijoje vykusiose lenktynėse „Grand Prix de Plumelec – Morbihan” (1.1 kategorija) finišavo ketvirta ir pelnė 35 pasaulio reitingo taškus, kurie labai svarbūs kovoje dėl patekimo į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

13321826_526131197572288_1476183226230403808_n

Nugalėjo australė Rachel Neylan. Ji 108 km nuvažiavo per 3 val. 3 min. 41 sek. Antra finišavo Liuksemburgo dviratininkė Christine Majerus, o trečia – prancūzė Elise Delzenne. Nugalėtojos laikas įskaitytas 2-7 vietas užėmusioms dviratininkėms.

Rasa Leleivytė (+7 sek.) finišavo 13-a ir pelnė šešis pasaulio reitingo taškus.

Silvija Latožaitė (+46 sek.) buvo 47-a, o Edita Janeliūnaitė (+9.34) – 68-a. Justina Jovaišytė ir Ieva Jakubonytė nefinišavo.

Lenktynėse dalyvavo 100 dviratininkių.

Atranka į olimpines žaidynes plento dviratininkėms baigsis gegužės 31 dieną. Kelialapiai į Rio bus išdalinti pagal per metus sukauptus reitingo taškus.