Daiva Tušlaitė “Route de France” lenktynėse finišavo devinta

Prancūzijoje devintą kartą vykstančių moterų daugiadienių dviračių lenktynių “Route de France” (2.1 kategorija) ketvirtajame etape ketvirtadienį Daiva Tušlaitė (“INPA-Bianchi-Giusfredi”) užėmė devintą vietą. Lietuvos čempionė šį sezoną į dešimtuką pateko penktą kartą.

thumb_11822954_856522371110120_1571214515802645008_o_1024

Pergalę iškovojo australė Loren Rowney (“Velocio-SRAM”). Ji 103 km nuvažiavo per 2 val. 32 min. 31 sek. D. Tušlaitė nuo nugalėtojos atsiliko 3 sek.

Lydere išliko italė Elisa Longo Borghini (“Wiggle-Honda”). Ji ketvirtadienį finišavo šešta.

D. Tušlaitė bendrojoje įskaitoje po prologo ir keturių etapų užima 19-ą vietą. Ji nuo lyderės atsilieka 53 sek.