Darijus Džervus Estijoje pelnė pasaulio reitingo taškų

Dviejų etapų „Tour of Estonia“ dviračių lenktynėse (UCI I kategorija) Darijus Džervus (Lietuvos rinktinė) užėmė 22-ą vietą. Už tai jam atiteko trys pasaulio reitingo taškai.

Lenktynes laimėjo 2016 metų šių lenktynių nugalėtojas lenkas Grzegorz Stepniak („Wibatech Merx 7R“). D. Džervus nuo jo atsiliko 4 min. 3 sek.

Venantas Lašinis („Staki – Technorama“, +4.03) užėmė 29-ą vietą. Justas Beniušis (Lietuvos rinktinė) klasifikuotas 50-as, Kęstutis Vaitaitis („Staki – Technorama“) – 53-ias, o Povilas Šideikis (Lietuvos rinktinė) – 55-as.

Lenktynes pradėjo 101 dviratininkas iš 15 komandų ir 21 šalies. Klasifikuoti 58 sportininkai. Iš viso startavo 14 Lietuvos dviratininkų.

Jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje V. Lašinis užėmė aštuntą vietą.

Antrąjį etapą laimėjo danas Andreas Stokbro („Rival CeramicSpeed“). Jis 173 km nuvažiavo per 3 val. 56 min. 18 sek. (vid. greitis – 43,93 km/h).

Iš lietuvių geriausiai pasirodė D. Džervus ir V. Lašinis. Jie užėmė atitinkamai 23-ią ir 40-ą vietas. Abu dviratininkai nuo nugalėtojo atsiliko 3 min. 46 sek.

Pirmajame etape D. Džervus finišavo aštuntas.