Darijus Džervus Lenkijoje finišavo ketvirtas

Lenkijoje vykstančių 27-ųjų daugiadienių „Solidarumo“ dviračių lenktynių (2.2 kategorija) ketvirtajame etape penktadienį Lietuvos komandos „Staki – Baltik vairas“ narys Darijus Džervus užėmė ketvirtą vietą. 25 metų dviratininkas į pirmąjį dešimtuką šį sezoną pateko 12-ą kartą.

13528794_598982840259946_6532528167220398719_n

Nugalėjo ispanas Ivanas Garcia („Klein Constantia“). Jis 169,4 km nuvažiavo per 4 val. 3 min. 14 sek. (vid. greitis – 41,787 km/h). Antras finišavo belgas Enzo Woutersas („Lotto – Soudal U23“), o trečias – lenkas Adrianas Banaszekas („Verva ActiveJet“). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-84 vietas užėmusiems dviratininkams.

Lenktynes tęsia visi šeši „Staki – Baltik vairo“ dviratininkai: Martynas Maniušis finišavo 27-as, Paulius Šiškevičius – 28-as, Mykolas Račiūnas – 67-as, Evaldas Maculevičius – 82-as, o Justas Beniušis (+39 sek.) – 88-as.

Lenktynių lyderiu išliko lenkas Pawelas Franczakas („Verva ActiveJet“). D.Džervus bendrojoje įskaitoje užima 17-ą, o M.Maniušis – 23-ią vietas. Jie nuo lyderio atsilieka 17 sek.

Iš 128 startavusių dviratininkų klasifikuota 113.

„Staki – Baltik vairas“ tarp 22 komandų užima devintą vietą.

D.Džervus pirmajame etape buvo dešimtas, antrajame – septintas, o trečiajame – 19-as.

Penkių etapų lenktynės baigiasi šeštadienį.

1995 metais šias varžybas laimėjo Raimondas Rumšas, o 2001 metais – Remigijus Lupeikis.